2737
2734

درست همینقدرم  توارایشگاه  از موهام کندو ریخت زمین ایناروهم توخونه خودم دراوردم وقتی شونه کردم 

زروق  داغ کرده بود دستش سوخت وقتی باز کرد دود بلند شد 

بعد یک و ۴۰۰ میخواست چون عکسی که نشون داده بودم نکرده بود و ریده بود موهام  گفت ۸۰۰ بده منم از هیچی خبر نداشتم چون گفت نگران نباش موهات نسوختن 

بعد ننه افریتش  هم میومد و میگف دود طبیعیه منم چند سال پیش صورتم گذاشته بودم سوخت 

منم خر نبودم از شدت ناراحتی جوابشو  ندادم 

بعد اومدم خونه صبحش  شونه کردم کل موهام راحت کنده شدن 

صبح بهش پیام دادم ۸۰۰ رو برام برگردوند  ولی خسارت که خواستم گفت بمن ربطی نداره شمارو بخیر مارو به سلامت 

فردا میخوام اتحادیه  بزنگم 

بنظرتون چقدر باید برای احیاشون  خرج کنم؟

ازش چقدر خسارت  میگیرن برا موهام؟

خدارو شکر میکنم که به ریشه موهام نزد بااون دودی که بلند شد قطعا میمردم و مواد وارد خونم میشد خدایا شکرت

تبدیل عکس های خانگی به آتلیه ای   سفارش درروبیکا۰۹۳۶۸۹۸۲۴۶۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کدوم جهنم دره ای پیداش کردی این ناشیو ؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740

فکر‌ نکنم کاری کنن اینا با هم بده بستون دارن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

کچل شدی حتما برو اتحادیه موها رو هم نریز بزار تو پلاستیک بمونه😑😑😑 البته کارشناس دارن

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

🤯🥺🙀

آره شکایت کن 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2706