2733
2734
عنوان

واقعا موندم چيكار كنم

44 بازدید | 5 پست

حدود ٢ ساله كه همسر نامردم منو پسرمو ول كرده رفته 

هفته پيش تازه طلاق گرفتم 

و اين هفته اين مردك با يه دختر اومدن پسرم رو بردن سفر داخلي بدون اينكه به من هم بگه 

بعد فهميدم تو اين سفر داخلي 

با هم تو يه اتاق بودن و روي يه تخت خوابيدن 

پسر من ٦ سالشه 

انقدر تو شوكم و گيجم كه واقعا نميدونم چي بايد بگم 

ميشه بهم بگيد كار همسر سابقم از نظر شما چجوره؟

فازش چی بوده دقیقا بچت رو هم برده سفر؟

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نميدونم واقعا  بيا خودت برو گمشو ديگه  به بچه چيكار داري  هنوز بچم نميدونه طلاق چي ...

وای دقیقا الان بچت برگرده میخوای بگی اون خانم کیه🤦🏼‍♀️

خیلی دلم برا بچت میسوزه

حال خودتم ک میدونم چقدر بده الان 

از چشم هایتان طوری استفاده کنید که گویی فردا دچار نابینایی خواهید شد... "و همین شیوه را می‌توان برای سایر حواس به کار گرفت" صداهای موسیقی ، آواز پرنده و نغمه های پر شور ارکستر را بشنوید ؛ چنان که گویی فردا دچار ناشنوایی خواهید شد...  هرچیزی را که می‌خواهید لمس کنید ، گویی که فردا حس لامسه خود را از دست خواهید داد...  عطر گل هارا بو کنید و مزه غذاها را با هر لقمه بچشید ، چنان که گویی فردا هرگز نمی‌توانید بو کنید یا هرچیزی را بچشید .  " از هر حس بیشترین استفاده را ببرید🍁🩶 "
2728
وای دقیقا الان بچت برگرده میخوای بگی اون خانم کیه🤦🏼‍♀️ خیلی دلم برا بچت میسوزه حال خودتم ک میدون ...

اومده پسرم 

گفت با دوست بابا بوديم 

خيلي بچه وزه ايي نيست و من خيلي چيزا رو هم براش بازگو نكردم 

مثل دوست دختر دوست پسر 

طلاق و ....

واقعا حالم بده

اومده پسرم  گفت با دوست بابا بوديم  خيلي بچه وزه ايي نيست و من خيلي چيزا رو هم براش بازگ ...

ایشالا خدا حال دلت رو خوب کنه🩶