2703
2553
عنوان

شروع چله زیارت عاشورا به نیت سبز شدن دامن منتظرین🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 6035 بازدید | 443 پست
من یه پبشنهاد دارمبرای اینکه چلمون ۴۱ روز نشه روزی که نوبت منه برای من و مینو جان مشترکا دعا کنید...البته این یه پیشنهاد بود اگر خود مینو جان موافق باشند

حنا جان من به این فکر کردم که جای خودمو بدم به مینو.حاجت منم سبز شدن دامن منتظراست مینو هم یه منتظره فرقی نداره.ولی اگه از بچه ها کسی اومد دوباره با شما دوستان شریکشون میکنم که دلشون نگیره

ممنون بانو😘

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020

🌼MinA🌼:

"الهی بحق فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و السرّ المستودع فیها اقض حاجتی صل علی محمد و آل محمد"

دعا میکنیم برای سبز شدن دامن منتظرا.خدایا به حق امیرالمومنین دستامونو ببین که به سمت درگاهت بالا اوردیم.خدایا برای دوستامون یه حس ناب ارزو داریم.حس ناب مادر شدن.خدایا دستامونو خالی از درگاهت برنگردون.آمین🙏

امروز چهارشنبه 96/2/7 تلاوت میکنیم زیارت عاشورا رو به نیت دوست خوبمون (samin (95/7/17. ثمین 10 ساله منتظره.خیلی تا حالا اذیت شده.خیلی روزا کنار خودمون بود و شاهد غم دلش بودیم😢.ثمین جان ان شاالله به زودی به برکت این زیارت مبارک انتظارت تموم میشه.مطمئنم خدا صدای دعای دوستامونو که در حقت دعا میکنن رو نمیتونه نشنوه.مطمئنم جواب هممونو به زودی با خوشحالی تو میده.اون روز دل هممون شاد میشه.هممون سر به سجده شکر میزاریم.پس به امید اون روز

الهی به امید تو......🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمانه عزیزم انشالا خدا به خودت ونی نیت وعزیزات سلامتی بده حاجت دلتم برآورده کنه.

صبا جوونم از خدا میخواااام خیلی زود بهت یه نی نی تپل مپل بده وحس زیبای مادری روبه زودی تجربه کنی دوست عزیزم.

ثمین جووون از خدای بزرگ میخوااام معجزه شو چنان بهت نشون بده با یه نی نی خوشگل که دیگه تودلت هیچ گله ای ازش نداشته باشی.امیدوارم به زودی دلتو شاد کنه.بیشتر از تو دل مارو شاد کنه.

الهی آمین🙏

2456

التماس دعا منم هرروز می خونم به نیت حاجت رواییتون 

دلم به این ختم روشنه انشاله همه حاجت روا شین.

خدایا... مراببخش به خاطر درهایی که زدم اما خانه ی تو نبود.*** فقط از خودت میخام لذت مادرشدنو....*** * اَللّهُمَ ِانْ رَزَقْتَنی وَلَداً سَمَّیْتُهُ مُحَمَّداً *

سلام دوستان منم تا امروز خوندم... سمانه جون. صبای عزیز و ثمین جان. امیدوارم حاجت روا بشید.

منم دلم ب این ختم روشنه.

ان شاالله با نظر و توجه امام های مهربونمون حاجت میگیریم

یک صلوات هدیه به دل شکسته خانم رباب  

سلام  منم خوندم 

ثمين جان انشالله ك خدا بزودي معجزشو بهت نشون بده منم دلم دوشنه ب اين چله اي ك برداشتيم تا حالا زياد چله برداشتم ولي ته دلم هيچ وقت شك نكردم حتما حكمتي داره ك عقل من ب اون قد نميده انشالله ك هممون حاجت روا بشيم آمين

2714

توکل هممون به خدا 

بچه ها منم 28 ماه منتظر بودم.اگه دوست دارین داستان انتظار و باردار شدنم رو براتون بنویسم

2706