2733
2739
عنوان

شروع چله زیارت عاشورا به نیت سبز شدن دامن منتظرین🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 6035 بازدید | 443 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام نی نی جون .یه حس خوب بهت دارم.نمیدونم چرا.هرجامیبینم توتاپیکها خوشم میاد.حاجت رواشی گلم.میناجونم شماهم همینطور  

انشاالله

مرسی عزیزم نظر لطفته مهربونم 

انشاالله شما هم به مراد دلت برسی 

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

2740

مینا خانم چرا اسم منو از لیست حذف کردی؟؟؟؟؟؟ من قبلا که نی نی سایت تغییر نکرده بود تو چند تا تاپیکی که زدید گفته بودم منم هستم و تو لیستتونم بودم 

حتی اون روزی هم که نی نی سایت عوض شد و شما تاپیک زدید من اومدم دوباره اعلام حضور کردم

از دیروز هم چله رو شروع کردم و دو روز هم خوندم

الان اومدم نی نی سایت دیدم لیست تغییر کرده و اسم من حذف شده

خیییلی ناراحت شدم😢😢😢😢

مینا خانم چرا اسم منو از لیست حذف کردی؟؟؟؟؟؟ من قبلا که نی نی سایت تغییر نکرده بود تو چند تا تاپیکی که زدید گفته بودم منم هستم و تو لیستتونم بودم حتی اون روزی هم که نی نی سایت عوض شد و شما تاپیک زدید من اومدم دوباره اعلام حضور کردم از دیروز هم چله رو شروع کردم و دو روز هم خوندمالان اومدم نی نی سایت دیدم لیست تغییر کرده و اسم من حذف شدهخیییلی ناراحت شدم😢😢😢😢

عزیزم پیامایی که برات فرستادم رو خوندی؟من به خدا چند بار پیام دادم.همون روزا همه داشتن میرفتن نی نی پیج.ترسیدم رفته باشی.به یه بدبختی دوباره عضو گرفتم😢😢

چندتا پیام دادم گفتم تو پیام داده بودی من دلم نمیاد از لیست حذفت کنم بازم جواب نگرفتم.تا دقیقه های اخر صبر کردم به خدا.حالا شروع کردی قطعش نکن.لیست رو 41 نفره میکنیم.وحی منزل نیست که 40 نفر باشه.بقیه بیان تا 45 نفرم میریم.قطعش نکن عزیزم

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
مینا جون من دو روز نت نداشتم همین الان انلاین شدم دیدم که لیست تغییر کردهباشه عزیزم من ادامه میدم و میخونم

ان شاالله به زودی حاجت روا بشی😊

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
2706