2737
2734
عنوان

دو قلو باردارم خیلی میترسم

963 بازدید | 14 پست

دو قلو باردارم . هفته ی 8 از دیروز دو بار خیلی شدید رحمم درد گرف جوری که میزد پام بی حس میشد بنظرتون از چیه .رفتم دکتر قرص داد مسکن نمیدونم قرصو بخورم یا .نه درد من در حد ده دقیصه تا یه ربع بود . دوبار اینجوری شدم از دیروز

خب حتما قرص لازمه که داده ببخشید ولی ما که دکتر نیستیم اگه به دکتر اعتماد نداری برو یه دکتر بهر و به دستوراتش عمل کن

خدایا امیدم به تو خواهرم رو شفا بده😢😢😢😢😢

من اینجور تاپیکارو درک نمیکنم،دکتر قرص داده نمیدونم بخورم یا نه!!!

اگه به پزشک اعتماد نداری چرا رفتی پیشش؟ینی نظر خودت یا نی نی سایتیا مهمتر از نظر پزشکت هست؟؟؟

کیانا،کارن😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چو دانی و پرسی، سوالت خطاست؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)

اشکال نداره که پرسیدی.خیلی هم خوب کردی.هر دکتری دکتر نیست.بعضیاشون با داروخونه اطرافشون بده بستون دارن!من پیش دکتر زنان رفتم درحالیکه حامله نییتم واسم ۱۰۰تا قرص مکمل دوران بارداری نوشته بود ۹۰تاش شد ۲۰۰هزارتومن.پسش دادم.

برای هرچیزی مشورت با تجربه دارها ضرر نداره.

خدای من کمکم کن بهت بی معرفت نشم و نمازهامو به موقع بخونم💕مرسی

نگران نباش .خواهر منم دیروز رفته برا دیدن ساک بارداری دکتر گفته دو قلو هست.شما بچه اولت هست؟.خواهر من یه دختر 2 و نیم سال هم داره

برا شادی روح مادر شوهرم لطفا صلوات بفرستید ممنون

نگران نباش .خواهر منم دیروز رفته برا دیدن ساک بارداری دکتر گفته دو قلو هست.شما بچه اولت هست؟.خواهر من یه دختر 2 و نیم سال هم داره

2738

بارداری دوقلویی جزو بارداری های پرخطر و سخته. بهتره پیش یه دکتر مجرب بری

من خودم دوقلو دارم دکترم هم عالی بود اگه خواستی بگو اسمش رو بگم برو پیشش با تجربه و کاربلد

فرشته ها با هم می آیند ... خدایا شکرت

ایشالاه به سلامتی.نگران نباش من خودم پسرم 3 ماهشه .از ماه دوم این قرص رو خوردم تا روز قبل سزارین.برا جلوگیری از انقباض برا زایمان زودرس هست .من تا روزی 3 تا هم خوردم.جای نگرانی نیست

2706