2733
2734

بپرسه ج میدم...

از یک جایی به بعددلت می خواهد همه چیز را واگذار کنی ،نامه یِ استعفایت را رویِ میزِ دنیا بگذاری،کیفَت را برداری و به دورترین جایی کهمی شناسی بروی...چای بنوشی، سیگارت را دود کنیو به هیچ چیز فکر نکنی!از یک جایی به بعد،دلت می خواهد خودت باشی!تنها خودت و حافظه ای کههیچ کس را  به خاطر نمی آورد...📩♥️♡⠀    〇⠀    ⎙⠀  ⌲⁣ˡⁱᵏᵉ ᶜᵒᵐᵐᵉⁿᵗ  ˢᵃᵛᵉ  ˢʰᵃʳᵉ⁣┈┉┈┉•▴•⚜️•▴•┉┈┉┈

میخواستم ازت مشورت بگیرم اگه سه سال دبیرستان رشته تجربی تو مدرسه عادی درس بخونم ولی توی این مدت به زبان خیلی توجه داشته باشم با این تدریس دبیرای مدارس عادی میتونم از پس امتحانات نهایی بر بیام؟ میخوام پولارو نگه دارم برای مهاجرت و هزینه غیرانتفاعی ندیم... 

یا برای دبیرستان ، مدارس هیات امنایی وحود داره؟

شاید که این دنیا ، جهنم دنیای دیگریست...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خالمه ولی من طبق تجربیات خودم...

از یک جایی به بعددلت می خواهد همه چیز را واگذار کنی ،نامه یِ استعفایت را رویِ میزِ دنیا بگذاری،کیفَت را برداری و به دورترین جایی کهمی شناسی بروی...چای بنوشی، سیگارت را دود کنیو به هیچ چیز فکر نکنی!از یک جایی به بعد،دلت می خواهد خودت باشی!تنها خودت و حافظه ای کههیچ کس را  به خاطر نمی آورد...📩♥️♡⠀    〇⠀    ⎙⠀  ⌲⁣ˡⁱᵏᵉ ᶜᵒᵐᵐᵉⁿᵗ  ˢᵃᵛᵉ  ˢʰᵃʳᵉ⁣┈┉┈┉•▴•⚜️•▴•┉┈┉┈
2742
خالمه ولی من طبق تجربیات خودم...

سلام عزیزم دخترم رشته نرم افراز کامپیوتر هست کلاس ده شرایط دانشگاه دولتس چطور هست از طریق  کارودانش معدل ترم اولش ۱۸ هست ناامید شدم

میخواستم ازت مشورت بگیرم اگه سه سال دبیرستان رشته تجربی تو مدرسه عادی درس بخونم ولی توی این مدت به ز ...

ببین درست با رشته تجربی تو مدارس عادی یا غیر عادی فرقی نداره بلخره باید برای تجربی خیلیییی بخونی و اینکه به زبان انگلیسی هم اگه توجه کنی طی این مدت که عالیههههه و اینکه اگهخوب بخونی هم پرستارا رو عالی میبرن میتونی بورسیه بشی راحت ولی در کل تجربی رشته عالیههههه و باید خیلی بخونی... 

سلام عزیزم دخترم رشته نرم افراز کامپیوتر هست کلاس ده شرایط دانشگاه دولتس چطور هست از طریق  کارو ...

معدلش خوبه اینجور حرفه ها رو اگه تو دبیرستان بخونن قبولی دانشگاه دولتی راحته

2740
ببین درست با رشته تجربی تو مدارس عادی یا غیر عادی فرقی نداره بلخره باید برای تجربی خیلیییی بخونی و ا ...

درسته به نظرت ممکنه با کلاس رفتن خارج از مدرسه عادی بتونم تو امتحانات نهایی نمره خوبی بگیرم؟ من خودم الان عادی درس میخونم به نظرم دبیراش اوکین اما خب امتحانات نهایی نهم با پایه دهم و یازدهم که نمیشه مقایسه کرد بیشتر نگران کیفیت تدریسشونم از سرناچاری باید برم مدرسه عادی

شاید که این دنیا ، جهنم دنیای دیگریست...
مسابقات فرهنگی معاون پرورشی مون میگه برای دانشگاه فرهنگیان درصد داره اگه توی مسابقه رتبه داشته باشیم ...

راست میگه مخصوصا برای فرهنگیان اگه بخوای قبول جشنواره های خوارزمی هم شرکت کن درصد داره البته اگه رتبه بیاری

راست میگه مخصوصا برای فرهنگیان اگه بخوای قبول جشنواره های خوارزمی هم شرکت کن درصد داره البته اگه رتب ...

رتبه ی کشوری لازم داره؟

بعد خوارزمی توی سراسری تاثیر داره یا فرهنگیان چون دیگه کنکور هاشون فرق کرده؟

درسته به نظرت ممکنه با کلاس رفتن خارج از مدرسه عادی بتونم تو امتحانات نهایی نمره خوبی بگیرم؟ من خودم ...

اره حتما که باید کلاس مکمل بری و اینکه اصلا درسای راهنمایی با دبیرستان قابل مقایسه نیست ببین اصلا راهنمایی یه دنیای دیگه است خیلییییییی با دبیرستان فرق داره هرچقدر تو راهنمایی درس میخونی باید ۴ برابر یا بیشتر تو دبیرستان درس بخونی وگر نه میمونی ...

2706