2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فعلا جانی مهمه.  پس میگن اکسیژن ب مغزش نرسیده چیه

شما میگی احیا شده دیگه،پس الان میرسه.

وقتی اکسیژن نرسه چند تا زمان وجود داره،۲ دقیقه اول مشکلی پیش نمیاد،بین ۲ تا ۴ دقیقه فرد احیا میشه اما باید تحت نظر گرفته شه،و ...

شما میگی احیا شده دیگه،پس الان میرسه. وقتی اکسیژن نرسه چند تا زمان وجود داره،۲ دقیقه اول مشکلی پیش ...

والا میگن احیاش کردن قلب و اینارو. ولی اکسیژن چند لحظه ب مغزش نرسیده و اینک هوشیاریش 5 و6

والا میگن احیاش کردن قلب و اینارو. ولی اکسیژن چند لحظه ب مغزش نرسیده و اینک هوشیاریش 5 و6

هوشیاریش کمه،باید ۱۰ باشه.

میگم دیگه بسته به زمان نرسیدن اکسیژن متفاوته.

بیشتر از ۷ دقیقه مرگ مغزی اتفاق می افته،کمتر آسیب های مغزی ولی واقعا به اون زمان نرسیدن اکسیژن بستگی داره

2740
شما میگی احیا شده دیگه،پس الان میرسه. وقتی اکسیژن نرسه چند تا زمان وجود داره،۲ دقیقه اول مشکلی پیش ...

ببخشید یه سوال دارم دررابطه باموضوعی ک چند روز پیش پرسیدم

ایشون این چند روز بستری هستن مغزشون ورم داره هنوز. و هنوز هیچی معلوم نیست و فقط مشخصه ک زنده میمونه. ولی بعضیا میگن ممکنه ب زندگی نباتی تبدیل بشه. این درسته بنظر شما

ببخشید یه سوال دارم دررابطه باموضوعی ک چند روز پیش پرسیدم ایشون این چند روز بستری هستن مغزشون ورم د ...

در رابطه با مغز واقعا هیچ چیز قطعی نمیشه گفت،باید ببینید پزشک با توجه به درجات هوشیاری و ... چه نمره ای بهشون میدن.

ورم مغز درمان میشه،اما ممکنه به قسمت هایی از مغز فشار آورده باشه و باعث آسیب اون نواحی باشه.

در رابطه با مغز واقعا هیچ چیز قطعی نمیشه گفت،باید ببینید پزشک با توجه به درجات هوشیاری و ... چه نمره ...

هوشیاریش تا 9 میاد و دوباره برمیگرده هفتو هشت. دیروز متخصص بیهوشی گفتن احتمال زندگی نباتی. 

هوشیاریش تا 9 میاد و دوباره برمیگرده هفتو هشت. دیروز متخصص بیهوشی گفتن احتمال زندگی نباتی. 

هوشیاری ۹ بد نیست که،وقتی نمره ۹ میگیره یعنی  تا حدودی فعالیت هاش برگشته.ولی احتمال یعنی هنوز قطعی نیست.

منظورم gcs هست،بزنید گوگل موارد رو بخونید.