2752
2734
عنوان

فیلم باز های عزیز

107 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها میشه فیلم معرفی کنید 

من توی ژانر فیلم و سریال های مثل

دزدان دریایی کارائیب(یکی از اسطوره ها که حتما باید ببینید و ماجراجویی)

انولاهولمز(ماجرا جویی معمایی دخترونه و عالی و پشت حقوق زن)😂👌

بریجرتون(سریال کلاسیک و عاشقانه و جدیدی هست و به نظرم زیباست)

گناه من (فیلم عاشقانه تنها ببیند)

هشت یار اوشن(بازم خانمانه و دزدی و توان مندی) 😂😁

خیلی دوست شون دارم و معرفی میکنم ببیند شماهم اگه میشه تو این ژانر ها یا ژانر های متفاوت معرفی کنید بگیر چرا و چه ژانری هست و اینا مرسی💜

هانیبال و دامر – هیولا معرفی میکنم که از فاز این فیلمای سوسولی بیای بیرون و لذت و هیجان خالص رو تجربه کنی 👋😂😂😂😂

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
و واقعا این فیلم های سوسول بازیه؟؟؟😂😂😂

ااز دید من بله . همه فیلمایی که گفتی خانومانه و عاشقانه بودن ، سینما میتونه بدی های این دنیا رو هم به رخ بکشه و تو عاشقش بشی . فیلمباز حرفه ای نیستی پس

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
ااز دید من بله . همه فیلمایی که گفتی خانومانه و عاشقانه بودن ، سینما میتونه بدی های این دنیا رو هم ب ...

او نه نه نه 

این فیلم ها فقط واسه حال خوبه 

وگرنه فیلم های که تو عمق بازیگری رو میبینن خیلی زیبان 

سریال پیکی بلایندرز

او نه نه نه  این فیلم ها فقط واسه حال خوبه  وگرنه فیلم های که تو عمق بازیگری رو میبینن خ ...

پیکی بلایندرز عشق بود واقعا .