2752
2734

https://t.me/FaalHoosh_bot?start=7078247611

بیا این همه رو داره البته تو تل

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یکی رو میشناسم. اما هزینه داره. ولی قابل اعتماده. اگه خواستی آیدی رو بدم دعوت به دوستی ارسال کن بگم

سلام

منم ۳ تا نی نی یار می شناسم:

niniyar_2

یا

niniyar_3

یا

niniyar_5

عضویتتون هم قدیمی هست. معرفی فالگیر یا دعانویس یا ... ممنوعه.

تعلیق می کنن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

مرحبا اي پیک مشتاقان بده پیغام دوست
تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

فال شما: به زودی نعمات زندگی براتون سرازیر میشه🤩 با تلاش خودتون به بهترین نحوه از این باران رحمت و خوشی استفاده کنید و با قدرت کلید هایی که دارید🔑 قفل های زندگی تون رو باز کنید و برید جلو👍به بهترین ها خواهید رسید شاد و پاینده باشید😇خداوند بهترین دوست شما و بهترین هارو براتون میخواد

سلام منم ۳ تا نی نی یار می شناسم: niniyar_2 یا niniyar_3 یا niniyar_5 عضویتتون هم قدیمی ...

وقتی مقامات و مجری های صدا و سیما هم فا*ل حافظ میگیرن تو پخش زنده، با این وجود تعلیق میشم؟؟؟

خبر چین ،حتما تو مدرسه هم میگفتی خانوم مشق هارو ندیدید😂

بی ادب

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.