2752
2734
عنوان

سقط با مخلوطی از گیاهان دارویی, آویشن, عروسک پشت پرده, تخم شوید

| مشاهده متن کامل بحث + 136633 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر جالبمن نمیدونستمعطاری ها دارن یعنی در دسترس راحت'؟؟؟؟

من از چند عطاری خواستم گفتن نداریم و فکرا جورواجور میکردن.. بخاطر همین, سونو هامو بردم نشونشون بدم, تا بالاخره یکی داشت و بدون درخواست برگ سونو ازش گرفتم

2731
پس به راحتی نمیشه تهیه کردان شااله همیشه سالم باشیتحرک یادت نره خیلی موثرهخبر بده همینجا نتیجه رو باشهتاپیک و حذف نکن

سلامت باشی عزیزم. باشه خبرشو میدم. التماس دعا

شما اگر قلبِ جنینت ایست کرده باید تحت نظر دکتر سقط کنی دارو مصرف کنی برای بقایا سونو انجام بدی حتی ممکنه کامل دفع نشه و مجبور به کوتاژ بشی

بالاخره باید تحت نظر باشی

منم همین مشکل رو داشتم برام دو تا قرص داد و تمام

عروسک جلوی پرده دیگه چیه😐عصر حجره مگه؟؟؟

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

شما اگر قلبِ جنینت ایست کرده باید تحت نظر دکتر سقط کنی دارو مصرف کنی برای بقایا سونو انجام بدی حتی ممکنه کامل دفع نشه و مجبور به کوتاژ بشیبالاخره باید تحت نظر باشیمنم همین مشکل رو داشتم برام دو تا قرص داد و تمامعروسک جلوی پرده دیگه چیه😐عصر حجره مگه؟؟؟  

آره عزیزم. قلبش ایست کرده, ولی جذب شده و فقط یک ساک خالی مونده. اونم به راحتی انشالله به امید خدا , میشه دفعش کرد, اگر جنین بود, کارم سختتر بود. اما توی سونویی که رفتم, گفت هیچ اثری دیگه نیست از جنین

شما اگر قلبِ جنینت ایست کرده باید تحت نظر دکتر سقط کنی دارو مصرف کنی برای بقایا سونو انجام بدی حتی ممکنه کامل دفع نشه و مجبور به کوتاژ بشیبالاخره باید تحت نظر باشیمنم همین مشکل رو داشتم برام دو تا قرص داد و تمامعروسک جلوی پرده دیگه چیه😐عصر حجره مگه؟؟؟

من این اسم رو توی خود عطاری دیدم , شاید اسمش عصر حجری باشه, اما کاربردش مهمه برام. ضمنا اسم دیگش کاکنج هست

بارانی جان بهرحال شما الان یه بارداری رو پشت سر گذاشتی ممکنه اتفاقی برات بیفته 

نظر من اینه که تحت نظرباشی

منم بارداریم پوچ بود و با دو تاقرص تمام شد و بعدشم سونو شدم همه چیز اوکی بود

این عطاریجاتها ممکنه بلایی سرت بیاره

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706