2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

صددرصدارامش میگیری وقتی میدونی به خداداری نزدیکترمیشی وباخداداری صحبت میکنی خداییکه همه خوب وبدی زندگی اون میدونه وصلاح کارهاروفقط اون میدونه خدایی بخشند وبزرگوارومهربان که چشم روگناهای بنده هاش می بنده وهربارمیبخشه ودربخشش بازمیذاره. خدایی  که هربار ناشکری کردیم بخشید من هروقت پریود نمازنمیخونم غمگینم ودل برای دلبری ازخدا عشق دادن عشق گرفتن تنگ میشه😇😇😇😇😍😍😍

هیچ موقع ظاهر زندگی کسی با باطن زندگی خودت مقایسه نکن😉😉💞💕💔💖💘💝👏👏👏👏

نماز منو آروم میکنه اعتراف میکنم ی مدت طولانی تو دوره راهنمایی نمیخوندم ولی بعدش ک شروع کردم دوباره ب خوندنش برای من زندگیمو عوض کرد اصلا الان ی وعده اش قضا بشه رو اعصابم اثر میذاره یهو بغض میکنم حس میکنم از درون خالیم 

وقتی نماز میخونم حس میکنم خدا بهم گوش میده حالا احساس منه نمیدونم دیگه بقیه چه احساسی دارن 💗💓💓💓

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖

شما دنبال ارامشی مثل همه ی ادم ها 

نیایش به کنار که. واقعا مهمه ولی به خودتون کاملا مربوط هست روش و نوعش. میتونین  ازیوگا موسیقی بدون کلام و غذاهای ارامبخش هم استفاده کنین غذا دادن به حیوانات و همکاری ده روز یا بیست روز یکبار با مراکزخیریه هم خیلی روی ارامش درون تاثیر داره کنترل زبان هم همینطور 

کلا هر عملی که انرژی منفی. داشته باشه باعث تلاطم روح میشه دیگه باید سعی کرد انجام نشه

حال متکلم از کلامش پیداست

به نظرم نه خوندن یا نخوندنش تا حالا تاثیری رو زندگیم نداشته  

بستگی به انتظار و دیدگاهت از تاثیر داره 

دقیق تر و از ابعاد دیگه هم نگاه کن 

البته نقدی بر نظرت ندارم فقط بعنوان پیشنهاد دوستانه مطرح کردم 😘

موفق باشی

من بازم در مورد تجربه ام میگم

انجام این ارتباط یا هر روشی کاملا به کیفیتش وابسته است

تمرکز روی کلامت و معنای و شنیدن صدای خودت و توجه به کسی که داری مقابلش نماز میخونی یا به قول فرشته جونم عمل مثبتی انجام میدی برای من تاثیرش را بیشتر می کرد

این همون معنی اخلاص را میده برای خدا بودن یا هر اسمی دوست داری روش بگذار فقط یکم در مورد ادابش مطالعه کنی لذتش چند برابر نیشه برات

2706