2733
2739
عنوان

شوهرم از دستپختم ایراد میگیره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 5884 بازدید | 55 پست

زنگ میزدی از مامان خودش جلو روش میپرسیدی .. میگفتی مامان جان شما چ مدلی سالاد درست میکنی ک شازده پسرت سالاد منو قبول نداره؟

وایییی حرصم گرفففف ...   

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما زیادی به همسرتون رو دادید ایشون فکر کردند چه خبره !

ساعت یک ظهر رسیدید شب هم عروسی دعوتید با این همه مشغله بریونی گذاشتید تازه ایشون طلبکار هم هستند ؟‌ بعد هم سریع کوتاه اومدید که بله به آب و آتیش زدن خودم هیچ ارزشی نداره اصلا بریونی رو بندازیم دور سبزی پلو با ماهی بخوریم ؟! الآن هم قرمه سبزی گذاشتید ؟؟؟ 😐

خب عزیزم شما برای خودتون و وقتتون و زحمتتون ارزش قائل نیستید انتظار دارید ایشون ارزشی قائل باشه ؟

چرا انقدر کوتاه میاین ؟ زندگی مشترک مگه نیست ؟ شما یک امروز رو سرتون شلوغه ایشون بلند شه آشپزی کنه یا غذا از بیرون بگیره یا با هم برید رستوران یا اصلا امروز رو نیمرو بخورید طوری نمیشه که !

یا رَب نظر تو برنگردد ...
2728
2738
شما زیادی به همسرتون رو دادید ایشون فکر کردند چه خبره !ساعت یک ظهر رسیدید شب هم عروسی دعوتید با این همه مشغله بریونی گذاشتید تازه ایشون طلبکار هم هستند ؟‌ بعد هم سریع کوتاه اومدید که بله به آب و آتیش زدن خودم هیچ ارزشی نداره اصلا بریونی رو بندازیم دور سبزی پلو با ماهی بخوریم ؟! الآن هم قرمه سبزی گذاشتید ؟؟؟ 😐خب عزیزم شما برای خودتون و وقتتون و زحمتتون ارزش قائل نیستید انتظار دارید ایشون ارزشی قائل باشه ؟ چرا انقدر کوتاه میاین ؟ زندگی مشترک مگه نیست ؟ شما یک امروز رو سرتون شلوغه ایشون بلند شه آشپزی کنه یا غذا از بیرون بگیره یا با هم برید رستوران یا اصلا امروز رو نیمرو بخورید طوری نمیشه که !

شب تاب من شاغل نیستم شوهرم فک میکنه من از صب تا شب پای قر و فر خودمم ..‌درصورتیکه امروصب زود پاشدم باشگاه رفتم خسته و کوفته رفتم کار اداری انجام دادم ساعت یک رسیدم خونه ...بدو بدو غذا گذاشتم میگه بیخود  مگه چی کردی ...همه هم پشتشن ..‌از بابام و مامانمو خانواده اش 

باشگاه نرم میگه تنبلی و همش خوابی تو خونه ....باشگاه برم میگه مث نی قیلون لاغر شدی ...به کارای خونه نمیرسی ...غذا از شب قبل درست کنم میگه شب مونده نمیخورم ....

ولی مال مامانشو از چهر روز پیش تو یخچال میخوره ...خدا شاهده ...هیچی نمیتونم بگم ...چون بابام همیشه حق رو بهش میده بچه های سایت میدونن

سه تا ایت الکرسی بخون فوت کن روش این آیه هم برای بستن زبان خوبه الیوم نختم علی افواههم و تکلمنا ایدیهم وتشهد ارجلهم بما کانوا یکسبونتا خوابه چند بار بخون روش فوت کن من هر وقت طرفم عصبانیه میخونم اثرداره

خوندم مرسی عزیزم

من دیشب قورمه سبزی درست کردم عالی شده بود فقط تنها مشکلش این بود لوبیاش اندازه ایی نبود که شوهرم دوست داره اخه پرلوبیا دوست داره منم گفتم ایراد نگیر بخور خدارو هم شکر کن

آرامش عجیبی دارم😋
2706