2726
عنوان

شوهرم از دستپختم ایراد میگیره ...

| مشاهده متن کامل بحث + 5871 بازدید | 55 پست

کلا مردها یکی از اولویتهاشون شکم هست ایندفعه که گذشت

سعی کن دفعه های دیگه ناهار حاضری ندی بهش

الانم فکرتو بذار رو چیزهای دیگه بیدارهم شد خیلی دورشو نگیر سر سنگین باش ولی قهر نکن

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فنقل جان میدونم امشب عروسی رو یا زهر مار میکنه بهم یا کلا نمیاد باهام آخه  عروسی پسر دایی منه ....نمیدونم چرا اینجوری کرد ...باز خوبه خودش گفت بریونی ...

اتفاقا به منم همینو گفت ...گفت شانس منه که تو بلد نیستی غذا درست کنی ...مامانم خیلی خوب غذا میپزه 

میخواستی ازش بپرسی بریونی از نظر تو یعنی چ غذایی؟؟

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2728

منم چون دیشب غذارواینجوری خوردصبح   رفتم بالاخونه   مادرشوهرم گفتم   برای شوهرمم   غذابزاره  

. خدایا شکرت. برای سبزشدن دامن همه منتظرا صلوات بفرستید(اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»)

قرمه سبزی گذاشتی؟

من بودم دیس بریونی رو میکردم تو حلقش

طفل دو سالست مگه؟!!!!

بچه پنج سالست مگه سر غذا قهر میکنه؟!!!!

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤

آهان به سالادم ایراد گرفت ....گفت این سالاده یا زهر مار ...آخه سالاد مگه چی داره ...یه خیار و یه گوجه و پیاز رو که خورد کنی با نمک و آبلیمو ...دیگه فنون خاص داره ...بهش گفتم تو بگو سالاد چه جوری باید باشه گفت ...نمیدونم برو از مامانت بپرس 

به سالاد هم ایراد گرفت!  

عزیزم دنبال بهونه بوده 

و شما بدتر بال و پر دادید بهش که فکر کرده واقعا کارش درسته  

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
اتفاقا به منم همینو گفت ...گفت شانس منه که تو بلد نیستی غذا درست کنی ...مامانم خیلی خوب غذا میپزه

گاهی ذایقه مردها با دستپخت مامانشون اخت شده گاهی که میری خونه مادرشوهر ریزه کاریارو از رو دستش ببین یا بپرس مثلا مادر من مرغ رو وقتی نیم پز شد صاف میکنه داداشم عادت کرده زنشم مجبور میشه واسش انجام بده

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

2706