2726
عنوان

شوهرم از دستپختم ایراد میگیره ...

5870 بازدید | 55 پست

دلم شکست ...امروز خیلی کار داشتم خیلی ..‌ساعت ۱ تازه رسیدم خونه چون شب عروسی دعوتیم گفتم یه غذای حاضری درست کنم ...به شوهرم گفتم چی درست کنم گفت بریونی ...

خلاصه غذا ساعت ۲ دیگه آماده بود ...وقتی نشست پای سفره غذابخوره همین که یه لقمه خورد گفت دوست ندارم این چیه درست کردی خجالت نمیکشی غذای حاضری درست کردی ...غذایی که تو یه ساعت آماده بشه که غذا نیست ..اول فک کردم شوخی میکنه ..جوابشو نمیدادم ..دیدم داره جدی جدی دعوا میکنه ...گفتم باشه الان میرم سبزی پلو میزارم با کنسرو ماهی بخور ...یکم صب کن فقط ...گفت نمیخوام خلاصه قهر کرد رفت ...قسم خورد غذا نمیخوره ...منم گریه ام گرفت ...پاشدم الان قرمه سبزی بار گذاشتم ...از اینور ناراحتم که شوهرم گشنه خوابید از اینور ناراحتم که چرا انقد ایراد میگیره یا غذا باید حتما برنج باشه ...یا نمیخوره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرمنم همش ایراد   میگره مثلادیشب باقالی   پلودرست کردم  . کنارشم خورشت   چرخکرده .باقالی   پلوخالی خورد گفت توبلدنیستی   چرخکرده درست   کنی بروازمامانم   یادبگیر

. خدایا شکرت. برای سبزشدن دامن همه منتظرا صلوات بفرستید(اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»)

هر کدومشون یه ساز میزنن .. ناراحت نباش کسی با شیکم خودش قهر نمیکنه که. .

تو ازش پرسیدی تعارف ک نداره میگف چی میخواد .. والا

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706