2726
عنوان

ترس شدید از سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 74 پست

اره 16 هفته و یکی دو روزمه... من انومالی واسم 19 ام نوشته.. اخه2 هفته پیش که ان تی دادم شوهرم میگه بیا بریم یه سونو ببینیم تو این دو هفته تپلی شده یا نه... واقعا ای شوهرا همعالمی دارن واسه خودشون

دخترم همه زندگیمی... خدایا شکرت واسه سلامتیه دخترم و باباش..👪 

منم قبلا سقط داشتم و تمام آزمایشهای قبل از بارداریم نرمال بود دکترم گفت طبقِ این آزمایشها نیاز به ضد انعقاد که همون آسپرین و آنوکساپارین هست نداری اما برای جلوگیری از خطراتِ احتمالی بهتره مصرف کنی

من روزی یه آسپرینِ 80 میخورم و یه آنوکساپارینِ 4000 هم زیر جلدی میزنم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الینا جان از هفته 6 که متوجه بارداریم شدم دکترم بم اسپیرین 80 داد با فولیک 5 با دوفاستون. دوفاستونو هفته 13 دیگه قطع کردم بجا فولیکم از هفته 9 یدو فولیک خوردم ولی اسپیرینو باید تا هفته 32 بخورم

نه مرضی هنوز خبری تیست ولی ازمایش انعقادی دادم ولی کامل نبودا گفت نشکلی ندارم، همش میگم نکنه مشکلی داشته باشم که با از مایشای دقیق تر مشخص بشه، دکترمم میگه اسپرین لازم نیست بخورم ، گیری کردم به خدا، قبلا تو ،8 هفته سقط داشتم که 12 هفته فهمیدم

👨‍👩‍👧
2728

19 اردیبهشت؟خب پس اگر نمیتونی تا 15 روز دیگه صبر کنی برو الان 

من بودم نمی رفتم همسرم خیلی نگرانه همش میگه این سونوگرافیها طولِ موجشون کوتاهه و زیادیش برای جنین جالب نیست

من nt رو آخر اسفند رفتم اما بعد از تعطیلاتِ نوروز بخاطرِ سرکلاژم قبل و بعدش دوتا سونوی دیگه مجبور شدم انجام بدم 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

الینا جان من بعد از سقطم هیچ ازمایشی ندادم دکترم گفت ما تا 2 تا سقطو اصلا جدی نمیگیریم فقط گفت اسپیرین بخور

شادان جان همه اش میگم نکنه حرکت نداشته باشه، نکنه رشدش متوقف شده باشه فکرای الکی و مزخرف  

قبل اینکه برم تو اتاق از استرس اینچیزا میمیرم 

دراز که میکشم دکتر هنوز شروع نکرده ازش می پرسم همه چی خوبه دکتر 

هر دکتری یه چیزی میگه یه دکتر دیگه که رفتم اون میگفت حتی تا 3 سقط نباید اسپسرین بخورین و این چیزا الکیه و... هر کدومشون یه طزی میدن

دقیقا منم همینجورم سمیه جون.. واسه ان تی که رفته بودم دکتر داشت میگفت ای ستون فقراتشه ای دستشه و ... من فقط میگفتم اقای دکتر منگول نیس سرش بزرگ نیس دکتره خودش خندش گرفت

2706