2703
2553
عنوان

ترس شدید از سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 74 پست

اره مرضی من شوهرم هر هفته میگه بریم سونو من طفره میرم خیلی میترسم.. هر سریم میگم تو نیاتو اتاق ولی میادش کلی هم اشک میریزه وقتی دکتر اعضای.بدنشو نشون میده یا قلبشو پخش میکنه

دخترم همه زندگیمی... خدایا شکرت واسه سلامتیه دخترم و باباش..👪 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اها فک کردم حدس زدی 

ایشالا چیزی نیست

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

منم قبلا هم سقط هم زایمان زودرس توی سه ماهه دوم داشتم و الان باز باردارم باور کن آدم اگر بخواد به اتفاقاتِ گذشته فکر کنه زمان براش می ایسته😢من الان دارم روزی یه خروار دارو مصرف میکنم همسرم امروز که بردم پرولوتونم رو تزریق کردم تو ماشین بهم گفت تازه الان باید بریم آنوکساپارینت رو برات تزریق کنم و اشکاش همینجوری میریخت میگفت چرا تو باید انقدر زجر بکشی😢

اما همهء اینا خواست و حکمتِ خداس و همه چیز هم دستِ خودشه چه ماحرص بخوریم چه ریلکس باشیم اتفاقی که قراره بی افته میفته😊

من حاضرم روزی چند بار گلوله بخورم اما نی نیم رو صحیح و سالم بغل کنم این آمپولها که چیزی نیست😁😁😁

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2714

من کم کم دارم 17 رو تموم میکنم😉البته طبقِ سیکل 

طبق سونو یکم بیشتره حدودِ 18

گفتی 16 هفته ای؟؟آره جنسیت مشخصه الان ولی چه کاریه دکترت که حتما آنومالی برات نوشته و یک یا نهایتا دوهفته دیگه باید بری اون موقع جنسیت رو قطعی تر بهت میگن

منم دَهم نوبت آنومالی دارم😨

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706