2733
2734
عنوان

ترس شدید از سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الینا جون تو 6 هفته سونو دادم همه چی خوب بود قلبم میزد کنظم.. بعد هفته 7 رفتم باز سونو گفت قلب نمیزنه به همین راحتی...

دخترم همه زندگیمی... خدایا شکرت واسه سلامتیه دخترم و باباش..👪 

ایشاله که نی نی سالمه عزیزم من سه سال باترس سرطان بهترین روزای زندگیمو برا خودم جهنم کردم ترس از خود اتفاقه وحشتناکتره. من با اینکه دلم اشوبه اما به تو میگم نترس خدا مواظبته

هیچ علایمی هم نداشتم ولی دوستم تو هفته 7 قلب میزد دیگه میخواست ان تی بره که تو 11 هفته افتاد به لکه بینی رفت سونو گفتن قلب وایساده 

دخترم همه زندگیمی... خدایا شکرت واسه سلامتیه دخترم و باباش..👪 
2738

هانی ترشحت چه رنگه؟

نگران نباش

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

عزیزم خیلی سخته منم تو 8 هفته جنینن قلبش ایستاده بود که 12 هفته متوجه شدم ، ولی شما که دیگه اون هفته رو رد کردی دیگه استرس نداشته باش اگه قرار بود اتفاقی بیفته تا حالا مشخص شده بود اصلا نگران نباش، چند ماه بعد باردار شدی؟

👨‍👩‍👧

عزیزم خیلی سخته منم تو 8 هفته جنینن قلبش ایستاده بود که 12 هفته متوجه شدم ، ولی شما که دیگه اون هفته رو رد کردی دیگه استرس نداشته باش اگه قرار بود اتفاقی بیفته تا حالا مشخص شده بود اصلا نگران نباش، چند ماه بعد باردار شدی؟

👨‍👩‍👧

پس چطور میگی چرکی؟

برا من یکیش ابکی بود بی رنگ یکیش سبز

دوستای عزیزم پیج هنری منو ببینید پر از دیوارکوب ها و تزیینات سفالی،استند اسم و گیفت های تولد ،دندونی و... به سفارش و سلیقه شما😍gallery_sheabooooo  تخیف ویژه برای دوستای نی نی سایتیم

وااااا بر عکسیاااا من همش عشقم اینه که برم سونو البته استرس قبلش طبیعیه خب آدم خبرنداره جنین تو چه وضعیتیه و تا میاد از سلامتیش مطلع بشه یکم حرص میخوره اما دیگه نه اینکه اصلا نرم 

تو خونهء ما شرایط برعکسه من همش عر میزنم میگم سونو شوهرم میگه نه برای بچه ضررداره😐

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706