2737
2734
عنوان

بالاخره منم خونه دار شدم😍😍😍😍😍

2885 بازدید | 149 پست

سلام به روی تک تک همتون😍😍.اومدم شماروهم توخوشحالیم شریک کنم وبهتون حس خوب بدم.پارسال تونینی سایت یه روزی بود بخدا یادم رفته فقط میدونم شب لیله الرغائب نبود.کاربرای نینی سایت گفتن تواین روز اگه یه چیزی حتی کوچیک به نیت خواسته وآرزویی که داری بگیری تاسال دیگه به خواستت میرسی.همون روز ما یه منبع آب ۱۰۰۰ لیتری گرفتیم😁.ناامید بودما ولی انگار یه کورسوی امیدی ته دلم بود.الان میاین میگین چرا منبع؟🤣خب همسرم گرفت چیکارکنم.امسال ما یکم پولارو جمع وجورکردیم وقرض کردیم یه خونه ۱۰۰متری خریدیم🥺شاید کوچیک باشه اما همین که ازمستاجری درمیایم دنیا می ارزه.بعداز چهارسال اجاره نشینی بالاخره خداکمک کرد تونستیم.الان داریم یکم بازسازیش میکنیم.اومدم اینجابراتون تعریف کنم وحس خوبمو به شماهم تزریق کنم.انشالله خدا کمک تک تک همه ی شما خوش قلبای مهربون بکنه واونایی که مستاجرهستید خونه داربشید به حق امام زمان😍😍😍😍

تا زمانی كه بگيم گرفتارم واقعا گرفتار خواهيم بود !بسیاری از مردم به هنگام گفتگو ، کلماتی مخرب را ادا می‌کنند مثل : مریضم ، ورشکست شدم ، جانم به لبم رسید ، بد شانسم و ...به یاد داشته باشید از سخنان تو ، بر تو حکم خواهد شد !کلامتان بی اثر باز نخواهد گشت و آنچه را بر زبان رانده‌اید بجا خواهد آورد ؛ پس کلامتان را عوض کنید تا جهان شما دگرگون شود ...~ فلورانس اسکاول شین

مبارکتون باشه عزیزم صدای خنده هاتون بپیچه توش😍

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

مبارکت باشه عزیزم

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم سورپرایزی که گفتم

@eze    

@مهسان_اندیشه    

@پاترریکک    

@آیشا18    

@banobaran22    

تا زمانی كه بگيم گرفتارم واقعا گرفتار خواهيم بود !بسیاری از مردم به هنگام گفتگو ، کلماتی مخرب را ادا می‌کنند مثل : مریضم ، ورشکست شدم ، جانم به لبم رسید ، بد شانسم و ...به یاد داشته باشید از سخنان تو ، بر تو حکم خواهد شد !کلامتان بی اثر باز نخواهد گشت و آنچه را بر زبان رانده‌اید بجا خواهد آورد ؛ پس کلامتان را عوض کنید تا جهان شما دگرگون شود ...~ فلورانس اسکاول شین
2742

۱۳ ماه صفر هست

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
2738

به به عزیزم مبارکتون باشهه😍😍😍😍😍😍

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

عزیزم مبارک باشه

حالا جدی سوال شد چرا منبع؟🤣

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
مبارکتون باشه عزیزم صدای خنده هاتون بپیچه توش😍

ممنونم خانم گل مهربون😍😍😍😍

خداروشکر عزیزم آن شاالله همیشه تو خونت بخندی 

۱۰۰ متر کوچیک نیست ها برای ۶۵ متره

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
ممنونم خانم گل مهربون😍😍😍😍

😍❤️❤️

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706