2726

واقعا چرا دارید التماس میکنید؟ نی نی سایت بدون کاربراش هیچی نیست. مسیولین سایت باید نگران ناراضی بودن شماها باشن عزیزم نه اینکه شما نگران باشید ببینید توجه میکنن به حرفاتون یا نه!!!! 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
جایى که رأى دادن من تاثیرى نداره ترجیح میدم رأى ندم این همه اعتراض کردین اخر سر چى شد ؟!حتى نیومدن ى توضیحى بدن!!!این دیگه اخر دموکراسى توو سایت هست

این همه توضیح دادن شما ندیدی

تا آخر هفته باید صبر کرد 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبور باشید سایت به حالت عادیش برمیگرده یه جور بهتر تر(مثلا من نینی یار دهم هستم  

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
ایناز لطفا تاپیک پراز معلومات ثمر جان رو باتاپیک همسرداری مقایسه نکن.درس تاریخ واجتماع رو با ترویج پست بودن زن مقایسه نکنبارها وبارها مدیر سایت گفتن که تاپیک ثمر مغایر باهیچ اصلی نیست

بله

واقعا شخصی که ذره ای دین رو قبول نداره

و ائمه رو عرب های نعوذ بالله وحشی میدونه

امام حسین رو تمسخر میکنه

و توی محرم ابراز تاسف از پرچم های عزاداری میکنه و میگه چون تولد کوروشه باید چراغونی کنن توی محرم

بسیار فرد پربار و باسوادی هست

حق کاااملا با شماست

عذرمیخوام با همچین مخاطبینی بحث میکنم!!

2728
آیناز واقعا یه پیشنهاده. مجبور به حضور تو چنین بی عدالتی ! و خفقان! که میکی نیستی!!!!. کلا اینجا همه ارث باباشونو طلب دارن

به همون علتی که روشنفکرین توی این کشور پرخفقان موندن و تشریف نمیبرن

منم تو لین سایتم

جالبه کسایی که استنادشون به رای اکثریت هست

به خودشون که می رسه حرفشون دوتا میشه

میگن تاپیک همسرداری تعطیل شد چون اکثریت راضی نبودن

اکثریت کاربران این سایت و نیز اکثریت مردم این کشور شیعه اهل بیت هستن

پس اگه استنادتون اکثریته پس مخالفین اهل بیتم نباید حق حرف زدن داشته باشن

همونطور که مارال نداشت

اما امان از دیکتاتوری که منطق رو متوجه نیست

فقط فرق ما با شما اینه که شما چون تحمل دیدگاه مخالف رو ندارین سریع تا جایی میبینین هیاهو درست میکنین و طرف رو بایکوت میکنین

اما بچه مذهبی های مظلوم این طور نیستن

مظلومیت شیعه شبیه مظلومیت خود اهل بیته

و البته تحمل حرف مخالف شنیدنشون چون از ادعای برخی بیشتره تحملشونم بالاس

برا همین دشمنان اهل بیت مثل ثمر خوب فرصت جولان دادن دارن

[QUOTE=42382470]آیناز واقعا یه پیشنهاده. مجبور به حضور تو چنین بی عدالتی ! و خفقان! که میکی نیستی!!!!

بازم اگه از این پیشنهادات آزاداندیشانه!(بخوانید سرکوب گرانه و حذفی و بایکوتی) دارین بدین

مثل کاری که با مارال کردین

ما عادت داریما!!

به همون علتی که روشنفکرین توی این کشور پرخفقان موندن و تشریف نمیبرنمنم تو لین سایتم

😂😂😂 باشه باشه. نمردم و با ادعای روشن فکری شما هم مواجه شدم. نگو جایی این حرف رو

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اگر طرفداری از اهل بیت ارث پدرخواهیهبله من ارث بابام و میخوامچون اسم پدرم علی بن ابی طالبه

خیر اعتراض بیش از حد شما برای برگردوندن اون تاپیک پر از مطالب هجو و آموزش سکس و انواع اقسام پوزیشنهاتون و یک کلام پایین آوردن شان زن منظورمه. به اعتقادادتون کاری ندارم به من هم ارتباطی نداره فقط نمیدونم پدرتون علی بن ابی طالب چقدر راضی به بیان مطالب سکسیتون تو اون تاپیک بودن! شما تصمیم گیرنده این سایت نیستی. به همه چیز این سایت به قوانینش مدیریتش نی نی یارها و کاربرهاش اعتراض داری نمون نباش زورت که نکردن! 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
[QUOTE=42382470]آیناز واقعا یه پیشنهاده. مجبور به حضور تو چنین بی عدالتی ! و خفقان! که میکی نیستی!!!!بازم اگه از این پیشنهادات آزاداندیشانه!(بخوانید سرکوب گرانه و حذفی و بایکوتی) دارین بدینمثل کاری که با مارال کردینما عادت داریما!!

مارال کیه بابا. خیلی گندش کردین! کی حرف دین و اعتقاد زد چرا همه چیو قاطی میکنی! نظرسنجی درمورد ورژن جدید سایته. همین عصبی نشو .دیگه بحث من با شما تمام.

2706