2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میشه ولی متاسفانه تو رشته انسانی نمیدونم چی ب چیه ک برا خوندن کمکت کنم

فقط میدونم الان بیشتر باید برا معدل بخونی و

همه مباحثو نباید بخونی فقط قسمت های تست خیز

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2738
میشه ولی متاسفانه تو رشته انسانی نمیدونم چی ب چیه ک برا خوندن کمکت کنم فقط میدونم الان بیشتر باید ب ...

اره حذفیات دارم فقط منطقه ما با ۸ هزار فرهنگیان برداشته من اگ ۵ هزار بیارم عالیه خاستم ببینم شدنیه

نیا تاپیک خو

بجای اینکه مسئله رو حل کنی داری صورت سوال و پاک میکنی!! 

هزار بار تاپیکت رو دیدم دریغ از یکدفعه تلاش و این جمله که من باید برسم نه اینکه هی بگی یشه؟؟ نمیشه؟؟ 

بجای اینکه مسئله رو حل کنی داری صورت سوال و پاک میکنی!!  هزار بار تاپیکت رو دیدم دریغ از یکدفع ...

اخه تو‌نمیدونی من شرایط سختی داریم هر سری ک میخام شروع کفنم فشار روانی ک رومه نمیزاره الان‌امروز کلا رفتم ی جای دیگ کتابامم برداشتم تنهای تنهای میخام شروع کنم 

اخه تو‌نمیدونی من شرایط سختی داریم هر سری ک میخام شروع کفنم فشار روانی ک رومه نمیزاره الان‌امروز کلا ...

خب پس زودتر 

یادت باشه کسی به بهانه هات اهمیت نمیده این حرفای فشار روانی و.. فقط سر خودتو درد میاره 

وگرنه کسی ک بخاد میخونه، میخونه. 

2706