2726
عنوان

غیب شدن جنین بعد از دو سه هفته در رحم!

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 39 پست

منم دقیقا همین تجربه رو داشتم. سونوی من اشتباه شده بود چون دکترم گفت میبینش و قلبش هم میزد ولی بعد دو هفته که رفتم گفت جنینی وجود نداره. ایشالا دفعه دیگه بارداری شیرینی رو تجربه کنی عزیزم

خدای بینظیرم، شکرت

منم دقیقا همین تجربه رو داشتم. سونوی من اشتباه شده بود چون دکترم گفت میبینش و قلبش هم میزد ولی بعد دو هفته که رفتم گفت جنینی وجود نداره. ایشالا دفعه دیگه بارداری شیرینی رو تجربه کنی عزیزم

یعنی چی اشتباه شده بود عزیزم. مگه میشه استباهی قلب رو نشون بده که میزنه... شاید بر عکسش رو بشه قبول کرد, مثلا قلبش بزنه و نشون نده,

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی اشتباه شده بود عزیزم. مگه میشه استباهی قلب رو نشون بده که میزنه... شاید بر عکسش رو بشه قبول کرد, مثلا قلبش بزنه و نشون نده,

منم خیلی خیلی حالم بد بود بیمارستان بستری شدم و کورتاژ کردم البته قبلش کمی خونریزی هم داشتم ولی رفتم بیمارستان و سونو کرد و گفت همه چی نرماله. بهم شیاف داد گفت دو هفته دیگه بیا و استراحت کن بعد دو هفته که رفتم گفت چیزی نمیبینه آخرشم نفهمیدم کلا چی بود جریان

خدای بینظیرم، شکرت

عزیزم عچله نکن گاهی اوقات سونو گرافی ها اشتباه می کنند .به نظر من برای سقط اقدام نکن . منشنیدم که طرف تو پنج ماهگی رفته سونو گفتن جنینت مرده باید سقط کنی اما اطرافیانش جلو شو گرفتن بعد از چند هفته که دوباره رفته سونو دیده قلب بچه میزنه وزنده است.

اللهم عجل لولیک الفرج
2728
حتما با احتیاط عمل کن اگه جنینی وجود نداشته باشه در شرایط عادی رحم خودش پس میزنه وخود به خودسقط میشه اصلا عجله نکن

مرسی از نظرت عزیزم...اما دیگه سقط شد.. هعی...😢😔