2737
2734
عنوان

غیب شدن جنین بعد از دو سه هفته در رحم!

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوففف چه چیزا که نمیدونستم ونشنیده بودم ..اینجا دیدم وشنیدم😯

غصه نخورعزیزم ایشالا دفعه بعد یه بارداریه عالی روتجربه کنی

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

تمنا جون بله متوجه شدم 

یکی از اقوام ما توی 7 هفته رفت سونو صدای قلب رو هم شنید منتها لک بینی داشت دو هفته بعدش یعنی توی 9 هفته رفت سونو یه جای معتبر که بهش گفته بودن این اصلا قلب نداره سونوی قبلی اشتباه کرده ضربان خودت یا هر چیز دیگه روبرات پخش کرده

نگفته بودقلبش ایست کرده گفته بود اصلا قلبش تشکیل نشده

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728
تمنا جون بله متوجه شدم یکی از اقوام ما توی 7 هفته رفت سونو صدای قلب رو هم شنید منتها لک بینی داشت دو هفته بعدش یعنی توی 9 هفته رفت سونو یه جای معتبر که بهش گفته بودن این اصلا قلب نداره سونوی قبلی اشتباه کرده ضربان خودت یا هر چیز دیگه روبرات پخش کردهنگفته بودقلبش ایست کرده گفته بود اصلا قلبش تشکیل نشده

چه سخت😢😢

بنده خداروامیدوارمیکنن آخرشم اینجوری😕

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

بله سخته برای همینه که همیشه میگن تشکیل قلب و nt رو حتما حتما حتما جای معتبر برین

استارتر جون ناراحت شدم هر کدوم از ماها این تحربیات تلخ رو داشتیم انشالله بارداری بعدیت رو به هیر میگذرونی

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738

وااای عزیزم خیلی ناراحت شدم..نگران نباش شما تنها نیستی که سقط میکنی..انشالا که بارداری بعدیت موفق باشه و نینیت رو سالم بغل کنی

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
تمنا جون بله متوجه شدم یکی از اقوام ما توی 7 هفته رفت سونو صدای قلب رو هم شنید منتها لک بینی داشت دو هفته بعدش یعنی توی 9 هفته رفت سونو یه جای معتبر که بهش گفته بودن این اصلا قلب نداره سونوی قبلی اشتباه کرده ضربان خودت یا هر چیز دیگه روبرات پخش کردهنگفته بودقلبش ایست کرده گفته بود اصلا قلبش تشکیل نشده

نههه..آخه صدای تپش قلب منه بزرگسال با یه رویان فرق داره و اون خیلی تند میزد. و اینکه اصلا روی مانیتور قلبشو میدیدم که تکون میخوره و ضربان داره😟😢