2737
2739

سلام. کیا مث من ابن اتفاق تلخ رو تجربه کردن. دارم دیوونه میشم. علتش چی می تونه باشه... من هفته ۶ بارداری رفتم و صدای قلب جنین رو شنیدم .. و بعد از چند هفته, در هفته ۱۱, دو روز پیش رفتم و گفت جنین نیست و ساک خالیه. مگه میشه? چی باعثش میشه,, کسی مث من هست.? خیلی ناراحتم. این دومین بارداری ناموفق منه. اولی پوچ شد

خیلی ناراحت شدم

ما یه همسایه داشتیم میگفت رحمم بچه خوره

شاید واسه شما هم اینطوره

انشالله دفعه بعدی  

توکل میکنم به خدای بخشنده و مهربان . چراکه بهترین هارا برای من فقط و فقط خداوند میخواهد... خدایا شکرت و سپاسگذارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بارداری پوچ داشته ام قبلا ولی پوچ یعنی قلبش تشکیل نشه نه که غیب بشه.قدیمیا به این حالت میگن بچه خوره.درسته؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
واااای نشنیده بودم تا حالاشنیده بودم تو غربالگی رفتن قلبش نمیزده ولی کلا غیب بشه؟،؟،

اصلا هنگم... ی باعث شده... من هفته ۱۱ هستم, سونو زده هفته ۷_۸

بدون یولک ساک و فتال پل...

به همه گفته بودم بارداریمو. خیلی سخته. از نظر روانی وابسته شده بودم. تو سونوگرافی فقط اشکام میریخت.دو جای مختلف هم رفتم

2738

وای باران جون عزیزم چه سخته..😢

خود دکترت گفت تاهفته شیش بوده؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
ممکنه سونوی اولیت اشتباه کرده باشه و بارداریت از ابتدا پوچ بوده باشه

مرضی جون میگه که صدای قلبشو شنیده

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2706