2733
2734
عنوان

اگه سایت درست نشه تا آخر هفته ترجیح میدم خداحافظی کنم:-\

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی پیج برام باز نمیشه

میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها
2731

شما به سایت عادت داشتین. خیلیا ممکنه فکر کنن دلیل این که نمی تونین کنار بیایین اینه که کنار گذاشتن عادت براتون سخته. ولی من قدیمی نیستم. عادت هم نکرده بودم به سایت. چیزی که منو جذب کرد سادگی و راحت بودن کار با سایت بود. الان واقعا گیج کننده شده. معلوم نیست چی به چیه. سایت اگه از اول اینجوری بود من یکی هرگز جذبش نمی شدم. احتمالا برای کاربرهای جدید که می خوان عضو سایت بشن هم همین حالت رو داره.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

یعنی به معنای واقعی گند زدن بهش

بر خاک وخاکستر عبورت نقطه چین زد،،،حلقوم آتش را گرفت وبر زمین زد،،،دریاتر از آنی که از آتش بترسی،،،از شعله ی سوزنده ی سرکش بترسی،،،سخت است دائم درمیان دود باشی،،،هر جا که آتش پر شررتر بود،باشی،،،بر شانه هایت کوهی از آوار داری،،،برخیز،چشم منتظر بسیار داری،،،برخیز از جا دخترت چشم انتظار است،،،بردار گوشی رابهارت بیقرار است،،،دیوارها را پس بزن با دستهایت ،،،تا حظ کند یکبار دیگر با صدایت،،،امشب نباید دخترت تنها بخوابد،،،امشب نباید بی لا لا لا لا بخوابد،،،😢😢😢😢نثار روح فرشتگان سوخته بال آتش نشان فاتحه وصلوات لطفا،،،،،،،،،