2726
عنوان

کمپین حمایت از برگردوندن نی نی سایت قبلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 143 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم تهرانی بیا و بنگر چه کردین همه بدشون اومده چنان هم زده بودن بر میگردیم یه جور بهتر بیشتر جوک بود به نظرم  

و چشم های تو همان کافه دنجی است که قهوه هایش حرف ندارند
2728

یچی میگم بکسی نگید 

شوهرامون پول رو هم گذاشتن خانم تهرانی رو بللله

راضی کردن سایتو مث زندون کنه ما دیگه نیایم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

کاربری قبلیم پریده،میگه بروایمیلتوچک کن ایمیلمم یادم نیست چندسال پیش دادم.حالاچه کنم؟🤔

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣

شایدم فروختن نی نی سایت قبلیو

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2706