2733
2739
عنوان

کمپین حمایت از برگردوندن نی نی سایت قبلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 143 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم قبلی رو‌میخوام اینجا میام انگار اومدم زندون

همه چی تنگ و‌کوچیکه . سایت قبلی همه چی جلو چشم‌ادم بود 

خانوم تهرانی توروخداااااااااااا نی نی سایت قبلی رو‌برگردون 

قبلیه چش بود اخه

2728

نه دوستان فک کنم نظر کااربران سایت برا مدیریت مهم باشه.اگه موافقا زیاد باشه شاید تجدید نظر بکنن

مشکل از ماست که تا کسی یه قدم برامون بر میداره دو کیلومتر براش پیاده میریم:)

نی نی سایت قبلی ی انرژی مثبت عجیبی داشت ک جذبش میشدی ولی این یکی دافعش بیشتره

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
2738

کاربران محترم هرکس اعتراض داره بزاره در کوزه آبشو بخوره از روز اول همه انگشتا تاول زده انقدر تایپ کردن ورژن قبلی رو برگردونید ولی کی اهمیت میده

و چشم های تو همان کافه دنجی است که قهوه هایش حرف ندارند
2706