2733
2734
ملخ

عزیزم قبول دارم دلت پره کار بدی باهات کردن، امیدوارم بزرگ بشی فراموشت بشه❤ گداگشنه هستی دیگه به مغزت فشار اومده برا پول همه کار میکنی

فعلا یه آب یخ بخور کمتر بسوزی به جای ملخ ملخ کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بفرما شاهد از غیب رسید. الان کره سوسک میخورن من بگم میگن نههههه توهین کردی بیشعوری اینجوری نیس

اولا تو کره نمیخورن و چینه دوما توی کره یه اسنک چیزی هست که خرچنگ های سرخ شده ان از کجا این چرت وپرتارو درمیاری

جَلَب تر از ایرانیا فقط خودشونن

حرف دهنتو بفهم بی چاک و دهن

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤ایران جانم تو مادری و شاخاب پارس مان چون کودکی نشسته به دامانت💞شکر یزدان دختری ایرانیم🌼حتی اگر خیال منی دوست دارمت ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت🧡 کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه
2731