2737
2739
عنوان

لطفا کمکم کنید،میخام برم خاستگاری

1575 بازدید | 63 پست

با سلام خدمت خواهرای گل.

اول از همه میخاستم معذرت بخام بخاطر ورود به جمع خودمونیتون ،چون من تو نت که سرچ کردم متوجه شدم که اینجا همه خانم هستید و برای همینم هست که مزاحمتون شدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سئوالتو بپرس

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2731
2738

زودباش دیگه. رفتم ها

عـــــاشِــــــقَــــم بمون همیشه ; باورم همیشگه شه , فرق بـــــــــود و نــــــبـودت فرق مرگـــــــــ و زندگیـــــــــشه ، فرق بــــــود و نــــبـودت فرق مرگــــ و زندگیــــــــشه

غرض از مزاحمت اینکه ... خانمها من دختر داییمو دوست دارم البته بهتر بگم خیلی دوستش دارم.

حس میکنم اونم منو دوس داره، اینم بخاطر بعضی رفتارها و حرکاتشه شایدم اشتباه میکنمو توهم زدم.

نازبانو کادری که عکس سنجاقک هست رو بزن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2706