2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه دکتر ممنوع نکرده باشه مشکلی نیست

تعدادشم مهم نیست فقط باید کاااااملا با احتیاط باشه 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728

نه ایرادی نداره

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

اگه سابقه سقط و لکه بینی نداری اشکالی نداره

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2740
آخه هنوز دکتر انتخاب نکردم و تازه چندروزیه که فهمیدم باردارم

اصلا با حرف اینو اون تصمیم نگیر اصلا 

دکتر باید بگه ، من سر بوه اول هیچ منعی نداشتم اما دومی کلا منع کرد از اول با توجه به وضعیت قرار گیری جنین در رحم

اصلا با حرف اینو اون تصمیم نگیر اصلا  دکتر باید بگه ، من سر بوه اول هیچ منعی نداشتم اما دومی ک ...

الان من ۸روز از پریودم گذشته اصلا دکتر میتونه تشخیص بده برام منع داره یا نه؟

سه ماه اول حداقل نداشته باش،بذار بچه جاش محکم بشه،بعدش ببین دکترت چی میگه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
2706