2733
2734

تو رو خدا حقیقتو بگین اولین بارداریمه میخوام با حقیقت رو به رو بشم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤰🤲📿❤️💍m🫂

بچه من که دهنمو سرویس کرد 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم...

من که ۵ ساله سرویس شدم

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدبخ شدی ک 🤣🤣شوخی کردم. منم بچه اولمه 

بالاخره بچه داری سخت هست 🤧 خودت اذیت نکن. تو ربات نیستی، ممکنه اشتباه کنی و تنبل بشی هیچ اشکالی نداره

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

بچه تا بچه فرق داره 

بچه من بشدت اذيت كن بود كوليك و فلاكس شديد و تا شش ماه خيلي گريه ميكرد تا بقول دكتر از حال ميرفت از همون بيمارستانش اينطوري بود شنيدي ميگن نوزاد روزاي اول همش خوابه اين طفلك تا صبح گريه ميكرد 

بلعكس بچه جاريم بشدت اروم بود 

حتي الانم اصلا نه سر غذا خوردن نه واكسن نه هيچي گريه نميكنه 

بچه خواهر شوهرم تا چهار ماه گريه ميكرد نه بشدت بچه من ولي ننگ بود الانم همينه همش نق ميزنه 

سعي كن بارداري رو اروم و بي دغدغه بگذروني ، هرچي كم حاشيه تر بچه هم ارومتر 

دقيقا من بارداريم سراسر استرس بود و نتيجشو بالا گفتم جاريم اروم و خوش خوراك من ويارم وحشتناك بود بچم هنوزم بد غذاس 

و ماشالله بچه اون خوش خوراك 

اينارو نه من خود جاريمم ميگه

از زبون کسی که ناباروری داره بشنو  فقط قدر باردار شدنتو بدون. خودمم بعداز چندسال بچه دار شدم. البته من دخترم تا حدود دوسالگی خیلی خوب بود اصلا تفهمیدم کی دندون در اورد واکسناش راحت از شیر گرفتن از پوشک راحت.ولی بعد دوسالگی کم کم اذیتاش شرو شد و الان دهنمو سرویس کرده همسرم همش بهش میگه انقد مامانتو اذیت کن تا دیوونه شه😁 در کل بچه داری خیلی زیاد سخته ولی هرکس تو یه سنی.

2706