2733
2734

من خودم 2ساله منتظرم ولی هنوز iuiوivfانجام ندارم ولی کلی دارو امپول مصرف کردم شوشوم کم تحرکی اسپرم وضعیف بودن اسپرم داره الان بهتر شده فقط عفونت داره برام دعا کنید😔😔😔😔😔

خداخودش کمکم کنه😢

منم دو سال و نیمه اقدامم..مورفولوژی همسرم مشکل داره فقط 2 درصد نرمال داره

خودمم pco

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ما یه تاپیک داریم دقیقا با همین عنوان فکر کردم همونه ولی اشتباهی رفته تو موضوعات جدید 

منم سه سال و نیم میشه منتظرم

همه‌ی ما فقط حسرت بی‌پایان یک اتفاق ساده‌ایم که جهان را بی‌جهت یک‌جور عجیبى جدی گرفته‌ایم!
2731
2738

سلام به همه ی مامان گل من بعد از سه سال انتظار برای بچه دوم تحت نظر دکتر قاضی زاده باردار شدم و الان هم به دنیا اومده و دو ماهشه پیشنهاد میکنم اگه می تونید پیش دکتر شیرین قاضی زاده برید.  واقعا کارش عالیه.

شماره تلفن شو براتون می ذارم خودمم ابن انتظارا رو کشیدم می دونم سخته به امید خدا دامن همه تون سبز.میشه.

۶۶۹۱۰۹۰۴ آدرسشم تهران, بلوار کشاورز , تقاطع جمالزاده, شماره ۱۲۳،طبقه سوم فقط هم روزهتی یکشنبه سه شنبه ۸تا ۱۲مطب میشنه خیلی هم شلوغه.

سلام به همه ی مامان گل من بعد از سه سال انتظار برای بچه دوم تحت نظر دکتر قاضی زاده باردار شدم و الان هم به دنیا اومده و دو ماهشه پیشنهاد میکنم اگه می تونید پیش دکتر شیرین قاضی زاده برید.  واقعا کارش عالیه.شماره تلفن شو براتون می ذارم خودمم ابن انتظارا رو کشیدم می دونم سخته به امید خدا دامن همه تون سبز.میشه.۶۶۹۱۰۹۰۴ آدرسشم تهران, بلوار کشاورز , تقاطع جمالزاده, شماره ۱۲۳،طبقه سوم فقط هم روزهتی یکشنبه سه شنبه ۸تا ۱۲مطب میشنه خیلی هم شلوغه.

مانلی جونم ما که تهران نیستیم چی 

خداخودش کمکم کنه😢

سلام به همه من چند ساله خاننده بودم امروز تازه عضو شدم 😍😍من 39ماه اقدامم 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹
سلام به همه من چند ساله خاننده بودم امروز تازه عضو شدم 😍😍من 39ماه اقدامم

منم خودم دوسالی هس خواننده خاموش بودم خودمم تازه عضو شدم  مشکلت چیه برابارداری؟

خداخودش کمکم کنه😢
2706