2410
2553

انقدر من تاپیک زدم راجب خونه خریدن همتون ذله شدین از دستم ولی خواهش میکنم باهام همفکری کنید و راهنمایی

+ وام مسکن نمیخوایم بگیریم چون اقساطش طولانیه و میخوایم یه کاری کنیم یه ساله اوکی بشه اقساطمون دیگه حقوقمون بمونه واسه خودمون

یه وام خونگی ماهی 10 تومن برداشتیم من یه دونه اون دوتا ماهی 500 میشه. تا مهر سال دیگه قسط باید بدیم.

دو تا وام 10 تومنی ازدواج داریم

یه ماشین 20 تومنی داریم که حالا میگیم میشه 17-18 واسه فروش

حقوق من یک و ششصد و همسرم دو تومن .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وامای خانوادگی و رسالت خیلی خوبن

این سرجمع میشه ۱۰۰ تومن، خونه ای که ۱۰۰ باشه رو فکر کنم ۲۵ تومن بشه رهن داد که میشه ۱۲۵، فقط تهران که قطعا نمیشه با این پولا خونه خرید ...شهرای بزرگی مثل مشهد و اصفهان و شیرازم فقط حاشیه شهر دیگه...

ما لعبتکانیمو و فلک لعبت باز

میخوام قسطای وام خونگیه تموم بشه یه طوری تنظیم کنیم که وام رسالتمون رو دقیقا از همون ماه تموم شدن اقساط خونگیمون بدیم که بهمون فشار نیاد. همون تایم هم جشن کوچیک میگیریم میرین سر زندگیمون

2714

با این پول خونه اگر هم بتونید بخرید صاحب اول و آخرش خودتونید. دیگه مثل قدیم نیس ک پول نقد داشته باشید خونه بخرید یا ماشین. مجبورید وام بردارید. اوضاع زندگی اینجوری شده. ما صد تومن وام برداشتیم  شش ساله ماهی 2500. وقتی سر کار میرید خوب وام بردارید قسطاشو بدید. 

عزیزم من این راهو داشتم میرفتم، پلی خونه 15 سال ساخت، مطمین باش لوله کشیاش ذاغون  شده، خونه وارفته، کلی خرج و دردس و اعصاب خوردی داره. تازه فکر کن نوعروس باشیو و بخای جهاز بچینی. بازم خوبه ک انقد خوشبینی. من و همسرم سر یه مسئله ای مشکل داشتیم، همسرم میگفت محله بهتر، خونه قدیمی، من میگفتم محله پایین تر، ولی خونه خوب. با خیلیا مشورت کردم آخرش حرف من شد. شما هم اگه برید شهرهای اطراف تهران ولی خونه بهتر بخرید مثل پردیس به نظرم بهتر باشه. بازم خودت میدونی

2706