2726
عنوان

غذا پختن در روز

490 بازدید | 20 پست

چقدر سخته هر روز از خواب که بیدار میشی اول فک کنی چی بپزی

بعد ببینی چی تو یخچال داری که بپزی

مخصوصاً اخر ماه که یخچال خالیه خخخخخخخخخخخ

زندگی به من یاد داده برای داشتن آرامش و آسایش امروز را با خدا قدم بر دارم و فردا را به او بسپارم … زندگی زیباست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متنفرم از اشپزی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
منم موافقم خیلی تکراریه،باور کن ما تازه اول برجە،بازم بخاطر قسط یخچالمون خالیه

دقیقا مثل ما  

زندگی به من یاد داده برای داشتن آرامش و آسایش امروز را با خدا قدم بر دارم و فردا را به او بسپارم … زندگی زیباست!

نیمرو اصلا حوصله اشپزی ندارم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
وااااااای چی بپزم

اگه لوبیا سبز داری لوبیا پلو بپز عزیزم 

بندە ماکارونی شب موندە دارم،ولیفکر نکنم شوهری ذوق نداره

کلا مردا اینطورین غذای تکراری خیلی کم میخورن 

ماکارونی شب مونده ذوق داره اخه 😂

باز از نیمرو و نون پنیر که بهتره    

2706