2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهام جونم

خیلی بی خواهر بودن بده 

من اگر خواهر داشتم که با اون حرف میزدم  ولی ندارم از اول هم میدونستم که زن داداش جای خواهر نیست چون غریبه هستش 

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

آخه یه حرف هایی درمورد مادرمونه بیماریش یا حالا هر چی 

ولی نمی شه که به مادرم بگم

باید با داداشم مشورت کنم 

مشکلاتم یکی و دوتا نیست که ..

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
2728

الهامم من خواهر دارم اما با برادم خیلی صمیمی هستم درسته کارای بچه اش برای شما شیرین نیست اما حتما برای داییش شیرین بوده که میگه برادر من عاشق بچه های منه هر جا میره ماموریت اول برای بچه های من خرید میکنه من که نخواستگ خودش دوست داره در ضمن چت بین خواهر و برادر هم اصلا مهم نیست من فقط تو نی نی سایت دیدم این چیزا عجیبه خب خواهر و برادرن و حرف دارن 

به نظر من کار زن داداشت زشته.ولی اگه چت کردنت هر روز و زیاده یکم کمترش کن،یا اگه دویت نداری حرفاتو بفهمه به داداشت زنگ بزن

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  

چرا توجامعه انقد باب شده ......

چرانباید خواهربابرادر راحت باشه....

چرازیرکنترل باید باشه.....

اینکارا ومحدودکردن خواهربرادر فقط حسودی کردن بهشون

شماها دوست دارید دراینده عروستون همچین کاریرو با پسرودخترتون بکنه مخصوصا کسیخواهرنداره.من که ب شخصه نمیپذیرم.خودم سه تا خواهرشوهر دارم وهمش ب برادرشون پیام میدن وازنظرمن هیچ اشکالی نداره.البته ب قول بچه ها که گفتن جنبه دخالت نداشته باشه 

😍
الهامم من خواهر دارم اما با برادم خیلی صمیمی هستم درسته کارای بچه اش برای شما شیرین نیست اما حتما برای داییش شیرین بوده که میگه برادر من عاشق بچه های منه هر جا میره ماموریت اول برای بچه های من خرید میکنه من که نخواستگ خودش دوست داره در ضمن چت بین خواهر و برادر هم اصلا مهم نیست من فقط تو نی نی سایت دیدم این چیزا عجیبه خب خواهر و برادرن و حرف دارن

مامان نی نی وقتی ما رفتیم مسافرت و همسرم پشت فرمونه زنگ میزنه ک امروز باران ب ماهان اینجوری میگفت دقیفا کجاش شیرینه؟!!!!

ما تصادف کنیم هم شیرین باقی میمونه!

وقتی تو بانک داری کار اداری میکنی بدو اینور بدو اونور هی زرت و زرت زنگ میزنه و اغلب چرت و پرت میگه چیش شیرینه؟

وقتی خود همسرم شاکی میشه ک وای اینا چقد زنگ میزنن!

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

ما هم که الان ازدواج کردیم اگه هر روز با داداشمون حرف بزنیم و در حد خیلی زیاد باشه شوهرم شاکی میشه میگه بسه دیگه بچه داره گریه میکنه یا فلان

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  

کارزن برادرت زشته به نظرم یه بار به روش بیار

ولی یه سوال:داداشت مثلا ازخبر اینکه مادر فلان کس واسه عروسی دخترش بغض کرده خوشش میاد؟شوهر منکه این حرفارو ببخشید خاله زنکی میدونه.شاید داداشتم حوصله این حرفارو نداره میده زنش جواب بده

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بچه ها هیچوقت این حرفو نزنید.خواهر خلقتش جوریه که برادرو دوست داره.نمیدونم شماها چه احساسی ب برادراتون دارید.تواین دوره زمونه واقعا پسرا ازدواج میکنن میرن سی خودشون چرا باید حرف زدن یا پیام روهم از خواهربرادر دریغ کرد

😍
2706