2726

از نامزدیشون این کارو میکرد 2سال از برادرم بزرگتره من فکر می کنم میخواد کنترلش کنه 

من با برادرم عصرها صحبت می کنم گاهی البته بعد میبینم که جواب ها یی که میاد انگار از جانب یه خانم هست چو.ن دیدین که ادبیات زن با مرد فرق داره 

به برادرم گفتم تایید کرد که خانهمش جواب میده 

گاهی بد جواب میده میدونیین یعنی توهین امیز میشه

به نظرم کار بدیه نه؟؟؟ من هیچ وقت به کار همسرم و خواهرهاش کار نداشتم اونا خواهرو برادرن 

به نظرتون چه رفتاری داشته باشم

آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

منم باشم چک میکنم نه که چک کنم اما می خونم بااین که چهارسال کوچیک تر از شوهرمم.زن حساسه دوست نداره زن دیگه ای با شوهرش در ارتباط باشه حتی خواهرش.شما هم کمتر چت کن و قتی کار واجب داری !!!!

خدایا مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من شما نمیتونی کاری کنی

چون اگر واکنش نشون بدی حساسیت زن داداشت رو بیشتر نیکنی و فکر میکنه که میخوای چی بگی نثلا

کار زنداداشت هم واقعا مسخره و زشته

در نهایت هم این داداشتونه که باید جلوی خانونش بگیره و این احازه رو نده

نباید اینقدر منفعل عمل کنه که

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
2728

به نظر منم کارش زشته 

من فقط به برادرم گفم 

اخه فقط چک کردن و خوندن نیست جواب منو از جانب دااداشم میده و خیلی وقت ها توهین میکنه

همه چیزایی که میخواستم بگم رو مامی جون گفت فقط اضافه کنم لزومی نداره شما نوع رابطه ت رو تغییر بدی خواهر برادر چت نکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که نکنه خانم ناراحت بشه؟؟؟؟؟؟؟ مگر اینکه صحبت هاتون جنبه دخالت پیدا کنه وگرنه رفتار توهین آمیز زن داداشتون توجیهی نداره

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

اینکه میخونه خب خیلی غیرعادی نیست ولی اینکه جواب میده خیلی مسخره است 

هر وقت حس کردی توهین امیزه تو هم توهین امیز جواب بده 

نمیتونه اعترا1ی هم بکنه چون داری به برادرت میگی نه به خانومش 😛

دلیل چت کردن اینه که من خواهر هستم و فقط برارد دارم 2 تا 

خواهر ندارم

و این داداشم 9 ماه از من کوچیکتره با هم صمصمی هستیم در مور د مسایل مادر مون با هم حرف می زنیم

خب حتما حرفات براش خوشایند نیست

من در ظاهر هیچ مشکلی با خواهرشوهرم ندارم ولی وقتی زنگ میزنه یا پیام میده من جواب میدم و جواب سر بالا ک انقد مزاحم نشه و بدونه ک داداشش زن داره بیکار نیست بشینه با اون پیام رد و بدل کنه!😂😂😂

اینارو گفتم ک با روحیات ما زن داداش ها اشنا بشی

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2706