2726
عنوان

در راستای این همه واکنش به تاپیک همسر....

| مشاهده متن کامل بحث + 5022 بازدید | 255 پست

اماقبول کنید آموزش این چنینی خیلی هم درست نیست اینجاداشتیم خانمی که همسرزن صیغه ای داشت اونم نه یکی چند تااما دست به سینه شوهرش بود خوب اگه این روش هادرست بود که زندگی این خانوم اینطوری نمیشد

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

خود من سه ماه راهکارای این تاپیک و یه تاپیک دیگه رو انجام دادم زندگیم غرق در عشق و احترامه حالا

بگید ماشاالله چشم نخوریم خخخخ

ناگفته نماند که کتک هم میخوردم اون موقعا ولی الان از گل نازک تر بهم نمیگه همه جا حمایتم میکنه بیشتر داراییشو به پام ریخته و خانوادش هم منو رو سرشون حلوا حلوا میکنن

دوباره بگید ماشاالله خخخخخ

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افروز کم نیستن از این قوماش که میگن به شوهر من نون میخوام گوشت تو برو فلانت بفروش...................

خوب چه توقعی داریم بعضا زنها واقعا بدبخترین هستن وقتی یه همسر که باید تکیه گاه باشه میره تو مقام کتک کاری در حد یه حیون و زن هیچ پناهی جز درآمد همسرش نداره و همین قانون هیچ حمایتی نمیکنه دیگه توقعی نمیشه داشت 

من یه فامیل از شوهرش کتک میخوره میره دادگاه قاضی میگه درآمدت چیه کارت چیه الان طلاق بگیری اوار کدوم زندگی میخوای بشی شوهرت نون خشک تو کیسه داره برو بزن تو آب بخور صدات درنیاد تاپیک مارال هم تو این مایه هاس متاسفانه وقتی کاری ازت برنمیاد بشنوی و خموش باشی حداقل با راحت گرفتن نذاری بهت سخت بگذره این وسط حالا دو تا رابطه جنسی قشنگ هم داشته باشی شاید شاید شوهرت به دلت بیاد که خیلی احتمال ضعیفی داره 

البته اینایی که گفتم وظایف طبیعیه یه مرده نمیگم شوهرم شاهکار کرده

ولی به هرحال این طوری نبود

ولی حالا از یه وضعیت آنرمال به یه وضعیت نرمال رسیده و رسیدیم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2728

هورام من به اصل دین ( اونجور که مصطلحه اسلام واقعی ) کاری ندارم . اما میشه بدونم وقتی اینجا ورد زبون خیلی از خانمها این هست که کار نکن مرد باید خرجت رو بده ، زن وظیفه نداره حتی کار خونه بکنه ، زن وظیفه نداره حتی بچه شیر بده . اسلام اینجور میگه ، پس وظیفه زن فقط عمل جنسی میشه دیگه ؟ زن موجودی میشه که در قبال مهریه، مال یک مرد میشه، مرد وظیفه داره خرج زندگیش رو بده و زن وظیفه داره نیاز جنسی رو برآورده کنه و وظیفه دیگه ای نداره و ار انجام میده لطف هست ( باز هم میگم طبق شرعی که عمل میشه ، اون اسلام واقعی رو که کسی ندیده هنوز)

هورام جان واقع بینانه نگاه کنیم بیشترین نقش زن در زندگی مشترک در قبال شوهر همین هست و بس

نمی خوام وارد این بحث بشم 

مامان ادرین من راجع به جنرال جامعه دارم بحث می کنم دوست عزیز 

مسلما موارد خاص وجود دارن

من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!

بابا جون با چه زبونی بگیم مارال فقط گفت کسی که همسرش عصبیه و توی عصبانیت دست روی زنش بلند میکنه توی اون موقع حساس حرفی نزن که بیشتر باعث عصبانیت طرف بشه که بهتون حمله کنه و کتک بزنه 

یه چند لحظه سکوت کنه وقتی اوضاع همسرش اروم شد حرفشو بزنه 

مارال اصلا به خانوما توصیه نمیکرد حقارت و تحمل کنید 

تازه به چندتا از کاربرا که شاید راضی نباشن اسمشونو بیارم چون مسائل زندگی شخصی شونه ،توصیه کرد نامه بذار برا همسرت برو قهر خونه پدرت به یه کاربر هم از اول تاپیک مدام گفت این شوهرت به درد زندگی نمیخوره تنها راهت جداییه به یکی هم یه مدت فرصت داد بعد از چند وقت گفت حالا یه مدت برو خونه پدرت دیگه باید همسرت تو ابن مدت به خودش اومده باشه حالا که داره ادامه میده پس شما هم ترکش کن تا به خوذش بیاد 

کی مارال به همه حقارت و ذلالت یاد داده ؟؟؟چرا بدون اینکه از تک تک اتفاقاتی که توی هفت هزار صفحه افتاده با خبر باشید با یکی دو تا پست در باره کسی قضاوت میکنید 

منم کلا با تاپیکش مخالفم.و تو دعواهای خودم اگه یکی شوهرم بگه منم حداقل یکی میگم تازه اگه دوتا نگم😆

ولی خب شوهر من اینجوریه

.و دیدم خیلی شوهر ها رو که بی دلیل عصبی ان بداخلاقن.خب خانوم هم نمیخواد یا نمیتونه به هزار دلیل طلاق بگیره.و این راه  کار ها شوهرش رو تعدیل میکنه.

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

Afsaneeایا زن نیاز جنسی نداره?! ایا مرد بازیچه زنه که هم نیاز جنسیشو برطرف نکنههم خرج زنو بده ده بچه شیر نده هم کار خونه نکنه 

ایا مرد بازیچه زنه و برای خدمت به زن افریده شده

بیاین واقعیت هارم ببینیم

به خاطر بسپار تا همیشه  بدانی...زیباترین منش ادمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید چه به دوست ,چه به دشمن که دوست را بزرگ می کند و دشمن را دوست

خب انگار ک نمیشه منظورمونو واضح تر گفت😁

خانمی ک خونه پدر جایی نداره 

نه پول داره نه کار نه خونه ک مستقل بشه 

هی وسط بحث فحش بده کتک بخوره ببینم میتونه بره تو کوچه بمونه!

ب قول افروز این واقعیت خیلی از زندگی هاست تو جامعه ما 

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

من خودم میگم هیچوقت نسخه یه زندگی برای زندگی دیگه نپیچید من شوهرم عصبی بود متاسفانه و من با حرف یه خانم خان باجی خان همسایه میگفتم زندگانی ام حفظ کنم خوب اون شرایط اش با من فرق داشت ولی من انقدر کورکورانه شده بودم همش تو دعوا کوتاه اومدم نتیجههههههههههههههه شوهرم وحشی تر شد زد دنده بچه شکوند 

تو رو خدا وقتی تجربه عینی کسی ندیدید برای اون شخص نسخه نپیچید 

به خدا الان جدا شدم اوضاع روانی بجه ام بسیار بهتره به خودم سخت میگذره که اونم سخت نیست میام سرکار و با درآمدم خرج میکنم اکییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2706