2726
عنوان

بچه ها خواهشا بیایدmarzi هستم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 81 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استامینوفن اشکال نداره من هم استامینوفن هم آنای بیوتیک تو بارداری خوردم دکترم میگفت عفونت تو بارداری هرجا که باشه باید درمان بشه نشه خطرناکه

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

برو پیش متخصص زنان اگه میتونی یا حداقل عمومی نباشه طرف

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2728

توشربت دیفن هیدرامین چهارتا کپسول تتراسایکلین بریز بعد یه امپول لیدوکائین بریز قشنگ هم بزن روزی چهار بار به اندازه یه قاشق قرقره کن زود خوب میشی ازدکترت بپرس واستفاده کن

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

گیلاس جون لیدوکایین رو میدونم که ممنوعیت بارداری داره و قرقره کردن هم زیاد با خوردنش فرقی نداره چون از راه بزاق دهان سریعتر هم جذب میشه تتراسایکلین رو هم فکر کنم نمیدونی که جز ردهء D. هست که باز هم یعنی ممنوعیت بارداری عزیزم

بهرحال ممنونم ازت از پستت شات گرفتم عصر میرم پیشِ دکترم بهش نشون میدم اگر موردی نداشت مصرف میکنم😘

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫