2726

سلام دوستان . من یک سال خیلی اومدم اینجا و مطالب میخوندم و نگران بودم باردار نشم ولی با چند راهکار ساده باردار شدم میگم شاید بدرد کسی خورد

اول اینکه خودم دو سه کیلو وزن کم کردم و قرص متفورمین مصرف میکردم . به شوهرم هم فقط کندر دارم و مویز و چهار مغز 

همچنین شوهرم قبل نزدیکی یخ درمانی میکرذ به مدت ده دقیقه . و از گرد درخت نخل هم استفاده کردیم که بهش میگن تاره درخت نخل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه عزیزم.انشاالله به سلامت دنیا بیادوبغلش کنی

بعد بیای تاپیک بدنیا اومدنشو بزنی

همیشه توبدترین شرایط به این فکر کن🤔 میتونست بدتر از این شه😲😲 بعد به این نتیجه میرسی که خدا زیر نظرت داره و میبینت.😗..اینطوری غم به دلت نمیاد😊...خدااااایا شکرت که خونم دود نشد بره هوا😥😥.....خدا جونم توکل کردم فقط فقط به خودت و توسل به ائمه😍😍😍
2728

مبارک باشه انشالله دوران خوبی رو سپری کنی منم واسه دومی یه سال درتلاشم هزار جور دوا درمون این ماه بیخیالش شدم دیگه دارو هم نخوردم دیروز در کمال ناباوری بیبی مثبت شد خیلی عجیبه هر ماه با کلی برنامه ریزی نشد این ماه که اصلا یادم نیست اقدامم کی بوده شد ـ

سلام خانوما .من همیشه بحث و نظرهارو دنبال میکردم تا اینکه چند روز پیش عضو شدم.1پسر7ساله دارم 27سالمه .3سال تلاش برای بارداری کردم اما نشدم ک نشدم.متفورمین کلومفین مصرف کردم.چقد ازمایش دادم کیست داشتم که رفع شد .همسرم سالمه.اما باردار نمیشم خیلی دپم 😢