2737
2734

دیروز یه لباس فرستادم براش کت کوتاه با شلوار بوتکات

گفت نه کتت کوتاهه جلو و باسنت مشخصه

دیروز مغازه دوستش بود منم بیرون بودم.

زنگ زد گفت شام بریم بیرون

بعد گفت جلو مغازه رضا یکی حراج زده بود یه زنه با شوهرش اومد پوشش و استایل زنه عین خودت بود 

لاغر اندام 

روسریش عین خودت می افتاد عین خیالش نبود

سینه هاش بزرگ بود بازم عین تو فک کنم ۸۰_۸۵بود

کل کاسبای اونجا میگفتن چه بزرگه

بعد گفت بخدا تیپ و استایلش تو بودی بخاطر همین حرفا میگم رعایت کن.

منم قاطی کردم براش که بیخود میکنی از سایز زنه میگی و نگاه کردی و شروع کردم بحث 

گفتم نمیخوام چنین مردیو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدرررر هزیییزه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

رفته بودیم برا شب عروسیمون لباس بخریم با خودم میگفتم من اینقد ذوق دارم دیگه ببین اون تو دلش چخبره!!! هرچی ازش نظر میگرفتم برا لباسه با بی تفاوتی میگفت فرقی نداره و دیدم همه نگاش به دوتاخانم فروشنده بود، انگار مست شده بود خیره نگاشون میکرد. اون خانمام تازه معمولی بودن نه چیتان پیتان کرده ها. اینقد خورد تو ذوقم که حدنداشت😢

2740

مردا اکثرا همینن،مابقی هم هنوز مچشون گرفته نشده🤣😅یا خانوماشون سادن،جنس مرد همینه😁😁

به جز استارتر کسی ریپ نزنه

بخون رد شو

ممنون

خدایا شکرت واسه دلم که هیچوقت بد کسی رو نخواست🦋🌻☕️حواست باشه به کی اعتماد میکنی،شکر و نمک شبیه همن💔درحال بروز رسانی....☕️