2752
2734

اول بگم ک من به این چیزا اعتقاد نداشتم اما پسرم از وقتی  دنیا اومد خیلی لج بازه و گریه میکنه  بیشتر ساعتایه روز در حال گریه کردن و لج کردن . شب نمیخوابع . وقتایی که خوابع یهو از خواب بیدار میشه کلی خودشو میزنه کلی گریه میکنه  مارو میزنه . غذا نمیخوره . ترسوئه . از همه نظر اذیت میکنع منو باباش خیلی باهاش خوب رفتار میکنیم اما این بچه خیلی اذیت میکنه ‌ . هر  دکتری میبرم متوجه استرس و لجباز بودن بیش از حدش میشن  دیروز دکتر بودم گفت حتما ببر روانپزشک بچع رو ببینع . تو این دو سالو نیم انقد اذیتم کرد من واقعا احساس میکنم نیاز دارم  برم تیمارستان بستری شم واقعا خیلی عصبی شدم خیلی خودخوری میکنم افسرده شدم داغونم  . بعضیا میگن شاید بچع همزاد داره یا بی بختی شدع یعنی ممکنه؟ میتونه واقعیت داشته باشه ؟ چیکار کنم من

غذا هم‌خوب نمیخوره ؟! آب دهنش هم میره ؟! دماغش رو میخارونه هی؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه همزاد ذارن. اما فکر نکنم ربطی به همزاد بدبختش داشته باشه چون همزادشم هنوز بچست😁

بچت شیطون و بداخلاقه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
غذا هم‌خوب نمیخوره ؟! آب دهنش هم میره ؟! دماغش رو میخارونه هی؟!

غذا اصلا خوب نمیخورع بیشتر شیر دوس داره بخورع  در طول روز شاید چند تا لقمه اونم بزور بخوره . اب دهنش شاید گاهی تو خواب بریزع . دماغش رو ن زیاد نمیخارونه

همون روانپزشک حتما ببریدش روانپزشک اطفال  بعضی وقتا یه مشکل جسمی هست که به راحتی تشخیص نمیدن و بچه اذینه 

انشالا که چیزی نیست ولی به هوای همزاد و این حرفا درمان طبی رو ول نکنید 

غذا اصلا خوب نمیخورع بیشتر شیر دوس داره بخورع  در طول روز شاید چند تا لقمه اونم بزور بخوره . اب ...

یه تول گیر ببرش،،ضرر ندارع شاید تول داره و بی قرار و عصبیش کرده 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
استراحت مطلق بودم یکم ناراحت بودم و استرس داشتم اما ن زیاد

آحتمال داره استرست رش تاثیر گذاشته بشه

شیر زیاد بش نده،طبعش خیلی سرده حداقل با عسل بده

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون

اسی یعنی از نوزادیش همینطور بی قرار و مضطرب بوده؟

چقد عجیب!

بچه ها تو یه دوره ای لجباز میشن،بهونه گیر میشن،بدغذا میشن،اذیت میکنن و....

ولی اینا همش مقطعی هست.

و اینکه میگین بچه شما دائم این مدلیه عجیبه