2737
2739
عنوان

خانما پولاتونو به شوهرتون میدین؟

356 بازدید | 43 پست

سلام من خودم کرم درست میکنم میفروشم 

با کلی درد سر اونم مشتری خانم یکی خوشش میاد یکی میگه  بوش وووو.  کلی باید توضیح بدم و خلاصه پول در بیارم 

این ماه حدود ۴تومن خورد خورد ازم برد و بهم نداد تازه اخلاقش هم عادیه نه بده نه خوبه یه تشکر هم نمیکنه

پولا رو من با زحمت در میارم خودش هم شاهده 

البته بگم تو زندگیمون از خورد و خوراک چیزی کم نزاشته داریم خونه می‌سازیم تحت فشاریم

ولی امروز واقعا بهم برخورد خیلی ناراحت شدم 

رفتیم خرید تو فروشگاه دیدم نگاه یه دختره کرد ناراحت شدم ازش بروش آوردم و رفتم تو ماشین خودش حساب کرد و داخل ماشین همش دادو بیداد که من ازت میترسم من راحت نیستم من جرات ندارم نگاه مردم کنم 

ولی کلا شوهرم هیزه از نامزدی تا الان که ۸ساله باهم داریم زندگی میکنیم ولی خیانت نکرده کلی دعوامون میشه سر هیز بودنش

تا الانم از دستش ناراحتم ولی صحبت و اینا میکنیم 

نمیدونم چکار کنم فردا چکارش کنم راهکار بدین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

جواب سوال عنوانتون، بله تو زندگی [[مشترک ما]]پول من و پول تو نداره.

الان ناراحتیتون از هیز بودنشه یا اینکه پولتونو بهش دادین؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

کلا مردا بدونن زن پول داره میخوان ازش بگیرن

میخوان همیشه زن محتاجشون باشه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2738

بهش نگو پول داری 

من خودم پول داشته باشم ببینم پولای شوهرم تموم شده از خودم خرج میکنم برا خونه و خوراک ب شوهرمم میدم ولی تشکر میکنه و پول بیاد دستش بهم میده باز

همسرم  قربونش برم بجز پول ک ماهانه بهم میده باز وسطاش میگم واسم میزنم 

پولی از نمیخوادددد

مهم1.شما نمیتوانید صابون روی چشمانتان بریزید2.شما نمیتوانید موهایتان را بشمارید3.شما نمیتوانید از بینی خود نفس بکشید، زمانیکه زبانتان بیرون است.4.شما مورد سوم را انجام دادید! 5- ﺯﻣﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﯾﺪ،ﻓﻬﻤﯿﺪﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﻣﺎ‌ ﺷﺒﯿﻪ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻭﻓﺎ ﺷﺪﯾﺪ6- ﺍﻻﻥ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﯿﺰﻧﯿﺪ،ﺩﺭﺣﺎﻟﯿﮑﻪ ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺭﻓﺘﻪ ﺍﯾﺪ7.کپی کنید و برای دیگران بفرستید و اﻧﺘﻘﺎﻡ ﺍﻻﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ!سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سيا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیاسیا سیا سیا ‌سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا سیا8 -شما آنقدر تنبل هستيد كه اين 40 تا سيا رو نخوندين9 -شما آنقدر سهل انگارهستيد كه متوجه نشدید يكي از آن ها سينا ميباشد10 -شما آنقدر ساده هستيد كه رفتيد بالا و پيدا نكرديد11 -من شما را سر كار گذاشتم12 -داريد ميسوزيد13 -بي مزه هم خودتي!14 -از اينكه شما را سركار گذاشتم خوشحال باشيد!15 -الان نفهميديد كه خوشحال رو اشتباه نوشته بودم16 -بازم رفتيد چك كرديد ولي من بازم سركارتون گذاشت😂✌🏻اینو از دوست نی نی سایتی کپی کردم 🤣😐
2706