2726
عنوان

دوستانی ک قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کردند؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 43929 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی عزیزم شماچطوری جواب پست منو رو متن من میدی؟من هرچی گشتم پیدانکردم

عزیزم بالای صفحه ی فلش هس اونو زدم

عزیزدلم منو بابا بی صبرانه منتظریم یه خط بااون دستای کوچولوی نازت رو بی بی چک بکشی.  مارو بیشتر از این منتظر نذار  

2728

سلام ب همگی.بچها من مامانم پریودش قطع شده بود ۳۶ سال سن داره بعدش دکتر بهش قرص پروژسترون داد گف هرماه یک هفته شبی دوتا بخور تا پریودشی الان تقریبا یکساله داره استفاده میکنه بعدش پاهاش خیلیییی دردمیکنه طوری ک راه رفتن براش سخته بعد رگای پاش مث واریس شده..حالا میخاستم ازتون بپرسم ک این علائم میتونه مربوط ب مصرف قرص باشه؟! ی جایگزین ک این عوارض رو نداشته باشه شما بلدنیستین بعدش چیکارکنه ک این عوارض برطرف بشه اخه تو این وضعیت کرونا ک مطب نمیشه بری

من از روز ۱۶پریودی خوردم تا ۱۲ پریودی روزی دوتا دو روزه از پریم میگذره و هم ماه پیش اقدام داشتنم بنظ ...

عزیزم امضاتو خوندم خدا نی نیتو برات حفظ کنه منم دقیقا ۱۶/۵/۹۹ بی بی چکم مثبت شد و کلی خوشحال شدم اما ۲۸/۵/۹۹سقط شد حالا که بارداری میشه برای منم دعا کنی منم نی نی بیارم

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍

سلام اگه میشه راهنمایی کنید دکتر برای منظم شدن قاعدگی قرص مدروکسی پروژسترون به من داده وباید از ۱۵ روز قاعدگی مصرف کنم من الان اولین روز قاعدگی هستم یعنی چندمین روز باید استفاده کنم ؟؟ یعنی ۱۵ روز بعد باید بخورم ؟؟

2706