2752
2734
عنوان

تحصیل در سن

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 36 پست
سه تا بچه دارم بنظرتون امکانش هست میتونم

تا ۴۴ سالگی میتونی شرکت کنی به شرطی که استانتون نرخ باروریش از ۲.۵ بالاتر نباشه ( اگر بالاتر باشه شامل امتیاز نمیشه) 

سه تا بچه خیلی خوبه ماشالله. الان لیسانس داشتی برای آزمونم امتیاز داشتی یعنی ۸ نمره..

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا ۴۴ سالگی میتونی شرکت کنی به شرطی که استانتون نرخ باروریش از ۲.۵ بالاتر نباشه ( اگر بالاتر باشه شا ...

اره متاسفانه سال 93دانشگاه رفتم ولی شرایط خیلی بدی داشتم مجبور شدم درس و دانشگاه رو رها کنم

2731
اره متاسفانه سال 93دانشگاه رفتم ولی شرایط خیلی بدی داشتم مجبور شدم درس و دانشگاه رو رها کنم

برنامه ریزی درستی داشته باش رشته ی خوبی انتخاب کن، موقعی که فارغ التحصیل شدی فورا بتونی آزمون شرکت کنی و استخدام بشی.. 

من 39 سالمه امسال دو تا آزمون قبول شدم یکیش مصاحبه رد شدم ازمون دیگه هم منتظر نتیجه ی مصاحبه م.. اراده داشته باشی تلاش کنی موفق میشی..

به حرف اونایی که میگن سنت رفته بالا گوش نده مدرک و تحصیلات همیشه خوبه.. نه برای استخدام شدن، برای شخصیت اجتماعیت، برای بچه هات(یک مادر تحصیلکرده خیلی در روند زندگی بچه هاش تاثیر مثبتی میزاره)، برای مغز خودت و برای خیلی چیزهای دیگه... 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
ممنونم از راهنماییتون عزیزم

خواهش میکنم عزیزم 

موفق باشید 💚🌱