2733
2734

اونا خیلی با اعتماد به نفس و باکلاس و لاکچری و خوشتیپ هستن و خیلی خانمانه رفتار میکنن ولی من مثل اونا نیستم مثل عقب مونده ها خجالت میکشم و مثل بچه ها رفتار میکنم‌همش هم الکی میخندم 

تیپم لباسا و اینام خوبن ولی موهام یه جور دیگه هستن و زیر شال بد میشن

منم میخوام مثل دختر خاله هام با اعتماد به نفس و با کلاس باشم و از هیچی خجالت نکشم ولی نمیتونم و بلد نیستم شما بلدم کنید‌چکار کنم🥺🥺🤕

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هم دردیم‌ 

جالبیش اینجاست بعضی هارو دیدم واقعا ظاهر تیپ جالبی هم ندارن ولی رفتارشون‌ یجور با اعتماد به نفس و باکلاس ک همه حساب میبرن ازش

hope is dangerous thing for a woman like me to have 
2740
تو چندسالته اونا چند؟

من ۱۷

اونا۱۸/۲۴/۲۰/۱۹/۲۷/۱۴

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
الکی زیاد نخند این خیلی مهمه 

دست خودم نبست اکثر

بعضی وقتا فکر مبکنم نخندم طرف ازم ناراحت شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هم دردیم‌  جالبیش اینجاست بعضی هارو دیدم واقعا ظاهر تیپ جالبی هم ندارن ولی رفتارشون‌ یجور با ا ...

اره اعتناد به نفسشون باعث میشه تو دل برو بشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دست خودم نبست اکثر بعضی وقتا فکر مبکنم نخندم طرف ازم ناراحت شه

اره منم ببین مشکل اینه ما اول باید برای خودمون ارزش قائل باشیم 

خب ناراحت بشه همش ک نباید نگران ناراحتی اونا باشیم

اره منم ببین مشکل اینه ما اول باید برای خودمون ارزش قائل باشیم  خب ناراحت بشه همش ک نباید نگرا ...

چجوری ارزش قائل شیم عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چجوری ارزش قائل شیم عزیزم

خودمون رو دوست داشته باشیم 

نه گفتن رو یاد بگیریم‌ 

اگه موضوعی انتقادیه و برخلاف نظرته نظرتو بگو

کلا از ناراحت شدن آدما نترس ازین ک از دستشون بدی

اگه خنده دار نی نخندد‌ 

یکی میخاد ب من بگه اینارو💔

خودمون رو دوست داشته باشیم  نه گفتن رو یاد بگیریم‌  اگه موضوعی انتقادیه و برخلاف نظرته ن ...

منم کسی نیست بهم بگه یعضی وقتا خودم به خودم کیگم تو همه همینا رو به خودت بگو عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706