2752
2734

اصلا اصلا آدم حسودی نیستم بخدا ولی نمیدونین شوهرم چجوری میشینه این سریالو میبینه همش میگه چرا این بلاها باید سر این طفل معصوم بیاد 😏یکسره دشمناشو فحش میده🙄 پسر دونگی هروقت صحبت میکنه میگه ای جانم ای جانم چقدر آخه تو فهمیده و معصومی😳 شایدباور نکنین ولی میشینه دعا میکنه میگه خدایا نجاتشون بده دشمناشو رسوا کن خدایا دلمو شاد کن دلم میخواد دونگی از ته دلش شاد باشه و خوشبخت بشه😑😶😳😳😳 درحالی که خواهر عفریتش هر چی میخواد پشت من میگه اینم عین دست بز نگاه میکنه میگه ولش کن سخت نگیر😪😪

دنیا مگه چی داشتو رو نکرده💔

سریال زندگی برای عشق رو دانلود کن ببینه بدونه دونگی چ عفریته ای بوده🤣

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂اسی وای خیلی خوبین  منو به سرپرستی بگیرین

😂😂😂دیوونم کرده خدا نکنه در مورد بازیگر یا بازیکن مورد علاقش یه چیز کوچیک بگی قهر و دعوا راه میندازه😣😣😣

بهش بگو خود دونگی واقعی به این خوبی نبوده،اتفاقا جشن ها و خرج های آنچنانی اش تو خاطره ی مردم کره مون ...

امروز زدم گوگل خوندم براش چپ چپ نگاه میکرد🤮🙊

تاپیکت همه ی غمایی که تو تاپیکای امروز دیدم رو شست برد  

همونی ام که عاشق هرچی و هرکی  که شد,غرق هرچی و هرکی که شد,شکستنش-زمینش زدن و خنجرشونو تا اعماق قلبش فرو کردن;) همون بچه اولی خانوادم که همه سختگیریا روش امتحان شد-همون بچه زرنگ کلاسم که شاگرد اولی تنهایی به دلم نمیچسبید-همون المپیادی ام که به بغلیش تقلب میداد-همون رفیقه ام که همه واسه منفعت کنارش بودن- همونی که شر و شور بود پر از نشاط و زندگی  بود-همونی ام که زانوهام پر زخم افتادنه قلبم پر درد گول خوردنه مغزم پر تکرار شکستنه...خلاصه که من اونی ام که خواستم خلاص کنم این من خسته رو ولی حتی مرگم منو نخواست:)        من همون بچه پررویی ام که از اون نخواستنه به بعد وایسادم رو پاهای خستم خندیدم با همون درد قلبم و تصمیم گرفتم که بجنگم...من اونی ام که مونده تا تبدیل به کسی بشه که نزاره لطافت دخترا به خشم عشقشون به نفرت و برق نگاهشون به ظلمت نا امیدی تبدیل بشه...  اره رفیق من موندم که خلاف جهت طوفان بدون هیچ همراه ولی با لبای خندان حرکت کنم موندم که اگه قراره یه نفر تغییربده دنیا رو ظلمو بکشه و حقو برپا داره = اون یه نفر من باشم:)                                        حالا که اخر امضامی اینم بدون من همونی ام که خیلی عاشقتم رفیق  کم نیار  بترس ولی شجاع باش  تو ام بمون و بیا و حتی با یه دعا واسه من,کمک کن بشکنیم گردن سرنوشتی که داره واسمون بد مینویسه^^

عاشق دونگیم😂😂😂

وای خدا مردم

چقدر سممم بوود😂

مامانجون منم میگه ببین چه کدبانوومودبه

😂😂😂😂

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2706