2733
2734
عنوان

خسته شدم از یه جا خوابیدن🥺

100 بازدید | 12 پست

چهار روز پیش بخاطر خونریزیم استراحت مطلق شدم هفته ششمم

فقط برا دسشویی بلند میشم همش دراز کشیدم منی که اصلا خونه نبودم و همش بیرون بودم 

دلم گرفته حوصلم سررفته میخوام گریه کنم 

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

از نگا کردن به گوشیم دیگه خسته شدم و میدونم کلی ضرر داره

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بببن فقط رمان بخون  اگه دوس داری بگو بگم چیا بخونی

عزیرم اهل رمان نیستم 

دست گلت درد نکنه

کتاب خوندن هم خوبه به نظرم فرصت مناسبیه برای افزایش اطلاعاتت درمورد بچه داری کتابهای مربوط بهش رو بگو شوهرت بخره بخون

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2740
واسه خودت فیلم بزار ببین و استراحت کن

فیلمم میبینم اما این فیلم دیدنم گاهی ادمو اذیت میکنه 

تازه مامانمم مشکوک به آبلمرغان نمیتونه بیاد بهم سر بزنه 

فقط مادرشوهرم روزی یبار میاد که اون نیاد راحت ترم معذب میشم

کتاب خوندن هم خوبه به نظرم فرصت مناسبیه برای افزایش اطلاعاتت درمورد بچه داری کتابهای مربوط بهش رو بگ ...

پیشنهاد خوبیه 

شما کتابای خوب میشناسید؟

فیلمم میبینم اما این فیلم دیدنم گاهی ادمو اذیت میکنه  تازه مامانمم مشکوک به آبلمرغان نمیتونه ب ...

آخی عزیزم میدونم سخته ولی باید یه جوری سر کنی دیگه 

پیشنهاد خوبیه  شما کتابای خوب میشناسید؟

والا منکه مجردم 😅 ولی کتابهای زیادی در مورد تربیت بچه هست یه سرچ کن یا یه تایپک بزن از مامانا بپرس 

والا منکه مجردم 😅 ولی کتابهای زیادی در مورد تربیت بچه هست یه سرچ کن یا یه تایپک بزن از مامانا بپرس& ...

ممنون عزیزم