2737
2739
عنوان

سرکار خانوم دکتر فرشید توحیدی؟

4761 بازدید | 22 پست

دوستان کسی سرکار خانوم فرشیده توحیدی رو میشناسه یا از ایشون اطلاعاتی در خصوص دوران بارداری یا زایمان یا اینکه ایشون دستمزد جدا میگیرن یا نه داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطبش شلوغ نیست خیلی و مریضارو گروهی ویزیت نمیکنه شوهرتم میتونه بیاد تو مطب

مرسی سمانه جون ممنوم که پاسخ گو بودین خودمم رفتم پیشش خیلی ازش خوشم اومد،

شما باردارین؟

و اینکه میدونین که هزینه اضافه بر هزینه های بیمارستان میگیره یا نه؟ 

مرسی سمانه جون ممنوم که پاسخ گو بودین خودمم رفتم پیشش خیلی ازش خوشم اومد، شما باردارین؟ و اینکه می ...

عزیزم من باردار نیستم و راجع به هزینه ها اطلاعی ندارم متاسفانه

خداوندا مرا آن ده که آن به....
2738
سلام دوست عزیز شما میش ایشون سزارین کردید راضی بودید؟

سلام من نه هنوز سزارین نشدم پیش ایشون تازه باردارم

ولی اردیبهشت ماه زن داداشم سزارین کرد و خیلی راضی بود و هزینه جدا هم نگرفت اصلا

سلام من نه هنوز سزارین نشدم پیش ایشون تازه باردارم ولی اردیبهشت ماه زن داداشم سزارین کرد و خیلی راض ...

بسلامتی زن داداشتون تو کدوم بیمارستان سز کردن اخه یه جا خوندم اگه تو اقبال سزازین کنن هزینه جدا میگیرن منم احتمالا برم همونجا 

بعد میشه بگید چقدر هزینه بیمارستان دادن اخه منم انشا...تو اسفند زایمان میکنم 

مینا جان به سلامتی زایمان کنید ببخشید من الان پیامتون رو دیدم متاسفانه نی نی سایت اینجوریِ آدم شانسی باید تاپیکای قدیمی رو چک کنه 

عزیزم من زن داداشم بیمارستان بهمن پیش ایشون زایمان کردن و از اون تو اون بیمارستان چیزی نگرفت 

ولی من خودم سرِ یه موضوعی یکم به نظرِ ایشون شک کردم و الان میخوام برم پیشِ یه دکترِ دیگه یعنی نظرِ یه دکترِ دیگرم بشنوم حالا شاید کاملا عوض هم کنم 

مینا جان به سلامتی زایمان کنید ببخشید من الان پیامتون رو دیدم متاسفانه نی نی سایت اینجوریِ آدم شانسی ...

عزیزم شما بالاخره چیکار کردی ؟ پیش دکتر فرشیده توحیدی زایمان کردی؟ چطور بود؟

ای پیرترین جوان تاریخ بیا🌷🌷🌷
عزیزم شما بالاخره چیکار کردی ؟ پیش دکتر فرشیده توحیدی زایمان کردی؟ چطور بود؟

من نه عزیزم 

قسمت نشد

باردار شدم ولی تو 20 هفته بچم رو از دست دادم

ولی زنداداشم با ایشون پارسال زایمان کرد و راضی بود

خیلی خوش اخلاقِ

اهلِ پول اضافه گرفتن هم نیست 

خیلی منصفِ

من نه عزیزم  قسمت نشد باردار شدم ولی تو 20 هفته بچم رو از دست دادم ولی زنداداشم با ایشون پار ...

عزیزم ممنون از جوابت انشاالله به حق همین شبای قدر و این ماه رمضان خدا بهت فرزند سالم و صالح عنایت کنه❤

ای پیرترین جوان تاریخ بیا🌷🌷🌷
2706