2737
2734
عنوان

نی نی سایت چه سالی تاسیس شد

271 بازدید | 28 پست

خیلی دوست دارم بدونم

کسی هست که از اون سال هنوزم تاپیک بزنه و فعال باشه؟

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

پر مخاطب ترین و تخصصی ترین رسانه در حوزه بانوان و مادر و کودک هست که از  1383 تاکنون در حال فعالیت می باشد .

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2740
جالب بود سوالت 

اهوم خیلی ذهنمو درگیر کردهه😂

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
پر مخاطب ترین و تخصصی ترین رسانه در حوزه بانوان و مادر و کودک هست که از   1383 تاکن ...

تشکر کاربر فعالی هم هست از اون سال تا الان؟

بنیانگذارش کیه؟

2706