2752
2734
عنوان

با این خواستگار حاضرین ازدواج کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه قبول می کرد مشاوره پیش از ازدواج بیاد بهش فکر می کردم. اگر قبول نمی کرد منم قبول نمی کردم. 

اینکه پشت سر همسر قبلیش حرف منفی نزده نکته مثبتیه. اگه می گفت اون خائن بوده یا بیمار روانی بوده رد می کردم چون باور نمی کردم. 

اینکه میگه دعوا داشتیم یعنی یا هر دوشون یا یکی شون بساز نبودن و حل و فصل کردن و کوتاه اومدن بلد نبودن. پس روانشناس تو اینجور مواقع کمک می کنه. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
اره با هم چند دفعه بیرون رفتیم و صحبت کردیم

کاری به ازدواج قبلش ندارم ولی برای شناخت اخلاقش چند بار کمه عزیزم.جاهای مختلف برین.ببین تو موقعیت های مختلف چطور رفتار میکنه حتی عصبانیش کن عکس العملش رو ببین

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

اینم یه تجربه از من به تو همممممه مردا قبل ازدواج خیلی خودشونو خوب نشون میدن. زرنگ باش و سعی کن بشناسیش. نگاه نکن با تو چجوری رفتار میکنه چون مسلما بهترین رفتارو باهات داره ببین با بقیه چطور رفتار میکنه رفتارش با بقیه همون رفتاریه که بعد ازدواج با تو هم داره. با خواهرش، مادرش چطوریه...بیرون میری ببین با بقیه خانوما چطوره راحته چشم چرونه یا با همکاراش ببین جچوره

هیچ زنی از مرد خوب جدا نمیشه  مورد هاش بعدا مشخص میشه

من و همسرم هردو ازدواج دوممونه.همسرم بی نهایت مرد خوبیه.همیشه تو جدایی مرد مقصر نیست عزیزم

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم