2733
2734
عنوان

کسی که نماز نمیخونه ولی روزه میگیره این روزه قبوله؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 81 پست
جواب منم بدین روزه میگیرم دوتا بچه کوچک دارم وقت نمیکنم نماز بخونم قبوله؟

نماز کلا کمتر از ده دقیقه زمان میبره عزیزدلم سعی کن همون اول وقت بخونی

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزه اش رو با میل خودش نمیگیره؟

والا دقیق نمیدونم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است

اگه از نظر شرعی میپرسی که قبول نیست ولی اگه از بعد شخصی میپرسی هرکس مختاره تو محدوده خودش هرکاری میخواد بکنه.

شما ممکنه دوست داشته باشی کریسمس رو هم جشن بگیری یا با یهودیا بریسکت بخوری ولی اونا حکم نمیکنن که نه همچین حقی نداری. دین مال شما نیست که اجازه ندید کسی یه بخشش رو برای خودش برداره

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2728

نماز و روزه فکرنکنم ربطی به هم داشته باشن ینی روزه کرفتن بدون نماز  فکرنکنم باعث شه روژه باطل بشه

اما هم روزه وهم نماز هرجفتش واجبه خداست و فرقی باهم ندارن وچه بهتر که وقتی مخوایم حرف خداروگوش کنیم گزینش نکنیم

موقعی که روزه ای باید حتما نماز بخونی وگرنه خانما موقع پریودی روزه میگرفتن...نماز جزئی از روزه گرفتن ...

متوجه نمیشم چیو به چی‌ ربط میدی 😐😐😐

کسی که پریوده نماز و روزه نباید انجام بده

نماز نخواندن جزو مبطلات روزه نیست ولی کیفیتش رو کم میکنه

متوجه نمیشم چیو به چی‌ ربط میدی 😐😐😐 کسی که پریوده نماز و روزه نباید انجام بده نماز نخواندن جزو ...

پریود نماز رو باطل میکنه کاری به روزه نداره ولی چون نماز باطل میشه روزه هم نمیتونی بگیری چون نماز نداری

موقع روزه حتما باید نماز بخونی 

2740
اگه از نظر شرعی میپرسی که قبول نیست ولی اگه از بعد شخصی میپرسی هرکس مختاره تو محدوده خودش هرکاری میخ ...

از نظر شرعی میپرسم شخصی به من ربطی نداره من وقتی بچه بود زیاد راهنماییش کردم ولی خب قبول نکرد دیگه بیخیال شدم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
پریود نماز رو باطل میکنه کاری به روزه نداره ولی چون نماز باطل میشه روزه هم نمیتونی بگیری چون نماز ند ...

کدوم مرجع تقلید این حرفو میزنی عزیزم ؟

زمان پریود بخاطر دفع خون و نداشتن غسله که نه میتونی نماز بخونی و نه روزه بگیری

همون طور که برای روزه گرفتن باید غسل جنابت یا حیض به گردنت نباشه و تا قبل از اذان صبح طهارت داشته باشی

کدوم مرجع تقلید این حرفو میزنی عزیزم ؟ زمان پریود بخاطر دفع خون و نداشتن غسله که نه میتونی نماز بخو ...

خب عزیزم همون جنابت اگه گردنت باشه نمیتونی نماز بخونی دیگه....طهارت شرط نمازه نه روزه ولی نماز چون به روزه ربط داره پس در نتیجه روزه هم باطل میشه 

گرچه نماز و روزه دوتاش واجبه
ولی کلید بهشت و ستون دین و شرط قبولی همه اعمال و عبادات نمازه.
خب چرا نماز نمیخونن؟
نماز که خیلی هم آسونتره.
نماز شیرینترین نعمت و هدیه خداست.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
نه  منم دیروز نمازم یادم رفت روزه ام بودم

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
نماز نخواندن از مبطلات روزه نیست ولی کیفیت روزه رو میاره پایین  مثل کسی که نماز میخونه ولی روز ...

نماز نخواندن از مبطلات روزه نیست ولی کیفیت روزه رو میاره پایین  مثل کسی که نماز میخونه ولی روز ...

البته قرآن خوندن مستحبه ولی نماز و روزه واجب.

2706